Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhatok azonos mentalitású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok azonos mentalitású férfit, vagy teljesen lehetetlen? 👇

Figyelt kérdés
A jelenlegi életem nem alkalmas arra, hogy normál párkapcsolatban éljek és amúgy is alkalmatlan vagyok folyamatosan együttélni valakivel. Olyan férfit tudnék elképzelni, aki szeretne párt maga mellé, ahogyan én is, de inkább laza kapcsolatban élne. Normálisan gondolkodó, önmagára igényes, akivel lehet értelmesen beszélgetni és leginkább felszabadulni szeretne, jól érezni magát az együtt eltöltött idő alatt.
2018. jún. 12. 15:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok.


22/F

2018. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon sok férfi ugyanúgy hasonlóra vágyik.
2018. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mégsem leltem még hozzám hasonló gondolkodásmódú férfira.
2018. jún. 12. 15:11
 4/18 anonim ***** válasza:
Most ez egy gagyi trollkérdés? Lényegében egy olyan laza kapcsolatot írtál le, amibe majdnem minden 2. férfi belemenne. Ha nem találtál, akkor öhm... Esetleg ismerkedj férfiakkal?
2018. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Tehát szexkapcsolat?
2018. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4-es válaszolónak üzenet :gagyinak lehet, hogy mondható a kérdésem, de komolyan érdekel. Ha oda jut sor, hogy vágjunk bele, akkor vakvágány, kifogások stb.
2018. jún. 12. 15:17
 7/18 anonim ***** válasza:
#6: Irj ra itt 10 sracra, hogy ilyen kapcsolatot akarsz toluk. Adok 100.000 forintot, ha senki sem megy bele.
2018. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai kor életviteléhez épp ez a kapcsolati forma volna az ideális, úgyhogy szerintem tuti lehet ilyen férfit találni.
2018. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Találni lehet, de nem működőképes, csak max pár hétig.
2018. jún. 12. 15:40
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is olyan férfit keresek,aki nem komolyat keres. Garancia nincs a tartósságra.
2018. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!