Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés

Biztos volt aki már kérdezte de gondoltam teszek én is egy próbát.

Akivel jelenleg egyelőre még csak ismerkedek Amerikában él. Jelenleg nem tudom 100%-osan megmondani, de szerintem ebből lesz valami :)

A bizalom fontos, de szerintem a találkozás is kulcsfontosságú egy kapcsolatban és oda vagy onnan az út ide ugyebár elég drága. Megéri-e várni a másikra míg végzünk az egyetemmel és utána összeköltözni? Mi a véleményetek? Vagy ha esetleg van saját tapasztalatotok távkapcsolattal akkor azt is megoszthatjátok ha gondoljátok :D



2020. máj. 22. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Volt távkaocsolatom, 14 hónapig tartott, mi találkoztunk, az első 4 hétben folyamatosan együtt voltunk, aztán nekem el kellett jönnöm haza, igaz csak 500km volt köztünk, de suli(nekem) és munka(neki) mellett az nagyon nagy táv, 2 havonta tudtunk találkozni 3-4 napot.


Nekem nem érte meg, és mégegyszer nem mennék bele ilyen kapcsolatba, nekem fontos a párom közelsége, hogy bármikor átmehetek hozzá, vagy ő hozzám egy hosszú vagy rossz nap után, hogy közös programokat szervezünk stb, 2havonta nekem ez kevés.


Az egyetemi éveid lesznek a legszebb éveid, én nem tölteném azzal ezt az időszakot, hogy valakire várjak. Most vagy fiatal, szórakozz és élvezd az életet, ne kösd le magad valaki olyan mellett, aki veled sincs.

2020. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Én nem tartom kapcsolatnak és ha így kell élnem valakivel, pár hónap alatt kiszeretek belőle, mert annyira fáj a hiánya, hogy inkább érzelmileg kitépem magam a helyzetből egy idő után.
2020. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az nem kapcsolat. Tiniként esetleg belementem volna, de felnőttként esélytelen.
2020. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Számomra élhetetlen. Nemhogy ekkora távolság, hanem a 100 km is. De én jövőre töltöm a 30-at, és már "elkényelmesedtem". ~ 25-30 km a max., picit már az is kellemetlen. Szeretem, vagyis csak szeretném, ha könnyen és gyorsan át tudunk ugrani egymáshoz vagy találkozni valahol, nem az, hogy egy egyszerű fagyizás, kávézás miatt is úgy kell külön szervezkedni meg utazgatni.
2020. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Én voltam ilyenben, és soha többet nem akarok távkapcsolatot... Nekem fontos, hogy a párom mellettem legyen. Az oké, ha néhány napra vagy akár hétre távol vagyunk, de az állandó hiánya, az hogy folyamatosan heteket kell várni egy-egy találkozóra, az nagyon fárasztó tud lenni.

Szerintem csak akkor kibírható ki, ha a közeljövőben van esély az összeköltözésre, ha megvan közös pont. Különben az egész idő és energia pocsekolas

2020. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lazy Lover ***** válasza:
74%
egyszer próbáltam soha többé nem kérek belőle
2020. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

En 17 evesen kerültem bele egy tavkapcsolatba. Szemelyesen talalkoztunk egy nyaralason. Mikor hazajottem, 1200 km volt kozottunk, minden nap az o munkajahoz igazitottam a napomat (nyari szunet volt), reggel videochateltunk es este, mikor vegzett akkor is. 3 honap utan talalkoztunk ujra, nalunk volt 1 hetig, majd utana eljott ket unnep kozott is. Januar vegen munkat vallalt Ausztriaban, hogy kozelebb legyen hozzam (igy "csak" 250 km) es hetente, kethetente talalkoztunk :) tavaly majusban vissza kellett mennie az orszagaba es eselyes volt, hogy nem talalkozunk egeszen januarig. Vegul juliusban es novemberben is naluk voltam egy hetig, majd januarban visszament dolgozni Ausztriaba :) most a hatarzar miatt nem talalkoztunk mar 2,5 honapja, de mar csak 4 het es ujra lathatom :)

Sok dologra megtanitott ez az elmult 2 ev.. Neha elojon, hogy mennyire hianyzik es mennyire vele szeretnek lenni... De olyan dolgokat elsz at igy, amiket masok nem elnek at, akik rengeteg idot toltenek egyutt. Ha tenyleg azt erzed, hogy lehet valami es o is igy gondolja, ne add fel! Talalkozzatok iden, akar feluton vagy szalljatok be a masik jegyebe.. A legjobbakat kivanom es barmilyen kerdesed van, irj nyugodtan :) 19L

2020. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Én országon belüli távkapcsolatban voltam csak, bár az ország 2 legtávolabbi pontján kb :D 2.5 évig voltunk így együtt, most összeköltöztünk, együtt élünk, azóta is együtt vagyunk!

Igaz, mi az első fél év után megbeszéltük, hogy nem bírunk ennyit ki egymás nélkül és szinte MINDEN hétvégén egyikünk utazott a másikhoz, minden hétvégén 7óra eltelt utazással. Én pl a gimi utolsó évében magántanuló lettem, hogy jobban tudjam szervezni az utazást és a tanulást. Nyilván egy amerika-magyarország távolság többek között anyagi szempontból is jóval nehezebb, de úgy gondolom, hogy a legtöbb tönkrement távkapcsolat nem a "táv" részétől megy tönkre. Ez csak egy kifogás arra, hogy az ember nem fektet elég energiát a kapcsolatba és nem kűzd eléggé érte. Nyilván rohadt nehéz, nem mondom, hogy könnyű, de ha ezt a nehézséget lekűzditek, akkor máris erősebb a kapcsolatotok, mint a legtöbb "helyi" kapcsolat :)

2020. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!