Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatról kinek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Megismertem egy online társkeresőn egy férfit. A távolság kb 170 km. Háromszor randiztunk. Kétszer ő jött az én városomba, egyszer én az övébe. Kávéztunk, beszélgettünk. Viszont félek, hogy hosszú távon nem tartható fenn a kapcsolat. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Illetve esetleg pozitív történet? Ahol működött?

2017. dec. 2. 09:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az a véleményem, hogy az nem kapcsolat.
2017. dec. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Persze van sok pozitív történet, meghozzátok a közös döntést és egyikőtök közelebb költözik vagy idővel ha úgy van összeköltöztök kezdetnek jó.


Aztán van olyan is hogy a férj külföldön dolgozik a családért, de az is közös döntés és ott is van hogy csak x ideig teszik.


Ehhez két eészán és szerelmes ember kell.


De a legjobb ha közel költöztök egymáshoz utánna meg össze ha jól elvagytok.

2017. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Akkor megoldható lehet, ha egyszer cél lesz egymához költözni. Ha nincs meg ez a vágy, akkor marad a laza kapcsolat, mert az is biztos, hogy hosszabb távon ez nem nevezhető normális "párkapcsolatnak" szerintem.

Minden attól függ, nektek milyenek az igényeitek, szóval a mi véleményünk elenyésző :)

2017. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az max, jó beszélgetések és alkalmanként, ha össze jön a találka szex. Ez viszont, nagyon messze van egy jó kapcsolattól. Talán, ha rövid időn belül, csökken, vagy megszűnik a távolság.
2017. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Akik valóban elszántak és szerelmesek, azok megtalálják a módját, hogy együtt legyenek, ne csak alkalmanként összefeküdjenek. Az meg nem család, ahol az apa alkalmanként hazajár a szennyesét kimosatni.
2017. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#5: Ennek egyetlen módja, hogy közelebb költöznek egymáshoz, más módja nincs.
2017. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez nem kapcsokat...:(

Előbb-utobb szét mennek , sokkal nagyobb az esélye hogy mások is meg környékezik a parodat.

“Ha singli vagy nem kellesz senkinek, ha párod van mindenkinek”

2017. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet belőle valami, ha minimum az egyik nem földhöz ragadt! Rokonok, szülők, lakóhely, lakhely, stb.,...
2017. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Harminc felett ezt mar jobban at kellene latnod.. ez nem kapcsolat. Esetleg alkalmi lesz. De komolyabban ne eld bele magad.
2017. dec. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak akkor tud működni, ha valamelyikőtök hajlandó feladni jelenlegi életét és a másikhoz közelebb (össze vele?) költözni. Másképp egyébként értelmét sem látom. Jó, tizenévesen amikor csak ízlelgeti az ember a párkapcsolatosdit, akkor rendben van, de később? Amikor már alapvetően nem időtöltésnek szeretne az ember párt, hanem társat maga mellé a

mindennapokban, családot, satöbbit, azt nem lehet 170 km-ről tenni, de még a szomszéd utcából sem. Szóval, eleinte persze, amíg megismerkedtek és megszeretitek egymást az úgy oké hogy ide-oda átutazgattok egymáshoz, de szerintem ha egyikőtök részéről sincs meg a szándék a költözéshez, szeretitek a már kialakult életeteket, akkor felesleges húzni egymás idejét. Legalábbis, szerintem.

2017. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!