Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentenek ezek a jelek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek ezek a jelek?

Figyelt kérdés

Bocsássatok meg, kicsit hosszú lesz, mert szeretnék leírni mindent.


Huszonéves srác vagyok, van két szintén huszonéves lány, ahol dolgozom.


1. lány/eset: Felfedeztem, hogy az egyik lány sokszor bámul engem, illetve köszönt is régebben, csak akkor én nem tudtam hirtelen lereagálni, így nem köszöntem vissza neki, aztán ugye utána már ő sem köszönt.

Aztán egyik nap odamentem hozzá beszélgetni, de hamar otthagyott, érdekes volt. Pedig azt hittem szimpatikus vagyok neki. De eléggé visszahúzódó és antiszociális lányról van szó, facebookja sincs, se semmi. Szerintem kicsit beképzelt is. Azóta pedig mintha direkt kerülne, illetve rám sem néz, elkapja a tekintetét mindig ha meglát, illetve eléggé furcsán viselkedik. Megfejteni sem tudom, hogy mi a fene ez. Utálhat engem? Akkor régebben miért bámult mindig? Miért éreztem úgy, hogy akar valamit, amikor régebben rám nézett? Talán azóta lett barátja, és azért kerül, hogy nehogy próbálkozzak nála? Pedig egyáltalán nem próbálkozom nála, amikor odamentem hozzá, akkor is csak általános dolgokról beszéltünk. Nem igazodom ki rajta egyáltalán! Azt sem értem, ha ilyen hamar otthagyott, akkor mi a fenének köszön mindig, ha véletlenül találkozunk. Én nem köszönök neki, de ő előre köszön nekem azóta mióta beszéltünk pár szót...


2. lány/eset: Szintén azt fedezem fel, hogyha arra megyek, amerre ez a lány van, akkor mindig rám néz, majd én is ránézek, ő pedig elkapja a tekintetét. Ezzel a lánnyal már többet beszéltem, mert közvetlenül a munkatársam, de csak a munkáról. Azt kell tudni erről a lányról, hogy szintén nem kezdeményezős típus, gyakorlatilag nem kezdeményez beszélgetést. Ami érdekes volt és furcsa, hogy amikor munkával kapcsolatban kérdeztem tőle valamit, olyan segítőkész volt, hogy furcsa volt tőle, ő egyszerűen nem ilyen. Ő egyébként nagyon kedves velem. Viszont ő nem köszön nekem, ha közvetlenül találkozunk, rám sem néz olyankor. Úgy érzem, hogy az zavarhatja, hogy nem kezdeményeztem nála és nem beszélek vele, de kitudja, lehet egyáltalán nem erről van szó.

Ez a lány hiába tetszik nekem, én ő tőle nem igazán szeretnék semmit, mert az #1 esetben ismertetett lány kell nekem!


Hát ennyi nagyjából, esetleg ha még kell valamilyen információ, akkor írjátok meg. Jó lenne tudni, hogy mit jelentenek ezek, mert nekem fogalmam sincs most már...


Köszönöm.


2020. máj. 23. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Ez azt jelenti, hogy borzasztóan éretlen vagy. Először is köszönj mindkét lánynak, mert ez az elemi udvariasság. Az, hogy valaki kedves veled, az nem jelent semmit.

Ha 1-es tetszik, akkor érdemes vele máskor is beszélgetni, lehet, hogy éppen nem ért rá a múltkor.

2020. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minek köszönjek neki, miután úgy otthagyott??
2020. máj. 23. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
#2-es akkor meg minek írtad, hogy "Ez a lány hiába tetszik nekem, én ő tőle nem igazán szeretnék semmit, mert az #1 esetben ismertetett lány kell nekem!"? Ilyen hozzáállással nem lesz barátnőd soha.
2020. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 2. lánytól nem igazán szeretnék semmit, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy vajon bejöhetek -e neki, ezek a jelek azt jelenthetik -e. Azért nem is köszönök neki, mert nem akarok tőle semmit...
2020. máj. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!