Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan maradjak szingli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradjak szingli?

Figyelt kérdés
Tudom, ez elég hülye kérdés, de már nagyon elegem van belőle, hogy mindig elhatározom, hogy jó nekem egyedül is, aztán jön egy lány, akiről tudom, hoy úgysem menne de valamiért úgyis összejövök vele és a kapcsolat jellemzően mindig drámába torkollik. Ez kapcsolatfüggőségnek minősül?Ha igen, akkor most kerüljem az ellenkező nemet, vagy mit tegyek? Előre is köszönöm a normális hangnemben megfogalmazott válaszokat!:)

2020. máj. 24. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"De valamiért úgyis összejövök vele.."

Ezt a részt szerintem nem csak én nem értem, már pedig a bajod is itt van.

2020. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki napjába többször!
2020. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jaj te szegény.
2020. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz ki sz.rul! Tapasztalat, nekem is ennek köszönhetően sikerül nőként évek óta. Igaz, rondának születni kell.
2020. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cserélhetnénk arcot. :D
2020. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne ismerkedj kapcsolat céljából ennyi

Miért kell ezt túl bonyolítani? Azért egy kapcsolat nem egyik percről a másikra lesz

2020. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szergej55 ***** válasza:
Érdemes utánajárni, miért vagy kapcsolatfüggő, akár szakember segítségével. Nem vicc, amíg ennek a háttere nem tiszta, addig sok felesleges kört lefuthatsz.
2020. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ember társas lény de ha te úgy érzed, hogy kapcsolat függő vagy érdemes szakember segítségét kérni. Ne görcsölj rá annyira, hogy kapcsolat kell egy szimpla beszélgetésből is ki alakulhat bár mi.
2020. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!