Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szeretne egy drága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szeretne egy drága ruhát. Szerintetek megvegyem neki?

Figyelt kérdés

A gondom, hogy dolgozok mint az állat, igyekszek minél több pénzt félretenni, magamnak szinte semmit sem veszek. Ő viszont szeretne tőlem kapni egy ruhát ami nekem olyan 16 e forintba kerülne.

Jelenleg nem élünk együtt, nagy távolság van közöttünk. Ő nem is dolgozik. Szeretem, de úgy érzem túl drága amit kér. Max 6-7 ezret szánnék rá. Vagy csak szerintem sok ez az összeg?


2020. máj. 26. 21:41
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy én 29f, ő pedig 28n.
2020. máj. 26. 21:42
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
Sokmindenen mulik. Pl. miert nem dolgozik? Mennyire komoly a kapcsolatotok? Mire szeretnel felretenni?
2020. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%

Azt mondod dolgozol mint az állat, és egy xaros 16 ezres ruhát drágálsz?


Akkor vagy igazi skót vagy, vagy minimálbérért tolod valahol, ugye?

2020. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Azért nem dolgozik mert a járvány miatt nem talál munkát.

Komolynak komoly a kapcsolat. Félretenni pedig a jövőbeni közös életünkre akarok.

Egyébként megbeszéltük, ha megszorul anyagilag, adok neki pénzt hogy ne kelljen nélkülözni. De hogy ruhára kell neki, erre nem gondoltam volna.

2020. máj. 26. 21:48
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy sajnálnám tőle. Hanem arról hogy tudom, a jövőben nagyon sok pénzre lesz szükségünk ha fel akarjuk építeni az életünket, s ezt ő is tudja. Én ezért nem veszek magamnak semmit. Erre most ruhát szeretne.
2020. máj. 26. 21:51
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyétek meg a ruhat, hogyha talal munkat. Egyszer ki lehet adni ennyi osszeget, csak ne valjon rendszeresse.
2020. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Ha 30 éves korodra, pár ezer forintokon kell spórolgatnotok, akkor sosem fogsz célba érni. Akkor engedd el az álmod!
2020. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%

Nem lehet valahol megkapni, esetleg megvárni a leárazást?


Egy picit valóban sok ez egy ruháért, de egyszer belefér szerintem.

2020. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

8. vagyok, úgy értem, olcsóbban megkapni.


Én pl. meg szoktam nézni több webshopban is, volt, hogy cipőhöz több ezer Ft-tal olcsóbban jutottam

2020. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%

Ne vedd meg neki

Inkább tedd felre hasznosabb dolgokra

Szukosebb idokben 16ezerbol vehetne tobb ruhat mas helyen

Vagy vedd felesben de feleslegesnek tartom ha valaki epp nem keres annyira jol parja meg nem dolgozik akkor dragabb ruhakat venni penzpocsekolas szerintem

2020. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!