Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szeretne egy drága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szeretne egy drága ruhát. Szerintetek megvegyem neki?

Figyelt kérdés

A gondom, hogy dolgozok mint az állat, igyekszek minél több pénzt félretenni, magamnak szinte semmit sem veszek. Ő viszont szeretne tőlem kapni egy ruhát ami nekem olyan 16 e forintba kerülne.

Jelenleg nem élünk együtt, nagy távolság van közöttünk. Ő nem is dolgozik. Szeretem, de úgy érzem túl drága amit kér. Max 6-7 ezret szánnék rá. Vagy csak szerintem sok ez az összeg?


2020. máj. 26. 21:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
81%

A 16ezres ruha itt már a méregdrága kategória? lol

Nehogy véletlen betévedjetek pesten egy plázába, mert még a végén szívrohamot kaptok.

Amúgy ettől függetlenül elég gáz, hogy közel 30 évesen olyan kis naiv vagy, hogy azt hiszed ebből a távkapcsolatból majd "közös élet" lesz. A csaj elég egyértelműen kihasznál.

2020. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%
21. En 5-7ezres ruhakban is tudok letezni a mindennapokban... ha egy alkalomra kell neki a ruha akkor meg vegye meg maganak. Aki nem dolgozik minek akar kozel 20ezres ruhaban fesziteni?
2020. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
61%

Figyelj én teljesen megértelek, hogy nem akarod megvenni és nem is ilyen típusú segítségre gondoltál. Én is munkanélküli vagyok, a párom nagyon jól keres és ő is felajánlotta, hogy segít, ha kell. Persze vannak tartalékaim és abból fedezem most a költségeimet, de eszembe se jutna munkanélküliként 16 ezres ruhát venni. Sőt, mikor volt munkám, akkor sem vettem ennyiért ruhát. Engem olyanokban segített mostanában a párom, hogy kifizette a fogorvosomat vagy a nagybevásárlásunkat. Felajánlotta, hogy ha ruhákat vennék, akkor szívesen adna rá. De! El sem fogadtam és mondtam neki, hogy munkanélküliként a 30. nyári ruha a legnagyobb felelőtlenség. Minek? Biztos vagyok benne, hogy a barátnődnek is van otthon 30 ruhája. Tehát impulzusvásárló és rohadtul nem szükséges dologra akar költeni.

Szerintem mond meg neki, hogy te a segítség alatt létszükségletre gondoltál, pl kaja vagy gyógyszer és nem luxus dolgokra. Ha erre megsértődik, akkor 100%, hogy kihasznál téged.

2020. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

(Ha a nőket ennyire nem érdekli a pénz és az, hogy a pasijuk gáláns legyen, akkor miért offolják alapban a csóró srácokat, és miért ragaszkodnak a diplomás, azaz jól kereső partnerhez?

Miért nem jó akkor egy őr, vagy árufeltöltő?)

2020. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ez a két véglet van?:D az árufeltöltő meg aki ész nélkül megvesz minden sz*rt amit a másik kitalál?
2020. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
45%

24-es! Az hogy egy pasi mennyire hajlandó a nőjére költeni, nem azon múlik mennyi pénze van! Tapasztaltam már én is, barátnőm is ismerős ismerőse stb.

hogy nagyon gazdag pasi, SEMENNYIT nem volt hajlandó költeni! Kiemelt napon - mondjuk születésnap - virtuális csokor a neten, Program nála lenni vagy séta egy parkban.

Véleményem: Igen pofátlan nőt fogtál ki. Remélem nem általános , hogy ilyenek a mai huszonéves nők? Egy balek lennél ha megvennéd neki. Miket fog követelni majd később?

2020. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Elolvastam a válaszaitokat, köszönöm nektek.

Végül úgy döntöttem, megveszem neki a ruhát, mivel rég nem vettem neki ekkora értékű "ajándékot", és igazából még éppen belefért a keretbe. Viszont megegyeztünk hogy most egy darabig senki nem vesz semmit a másiknak.

2020. máj. 27. 12:16
 28/28 anonim ***** válasza:
27%

"(Meg érdekes ez az oldal, egyrészt mindenki írja a kajás rovatban, hogy ő napi 1000 forintból eszik 3X, miközben az elektronikai rovatokban meg mindenki 500-ért vesz gépet, meg 300-ért telefont. De a nőre ne költsön 16-ot.)"


19-es, szerinted ugyanaz a kb 10 ember kommentel minden egyes kérdés alá, ami a gyakorin van? :D :D :D

2020. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!