Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ekkora csóró és smucig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora csóró és smucig egy férfi(?)?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Itt ez a kérdés, meg a válaszok...kész.


Aki nem tud/akar költeni egy nőre, annak minek nő?


Az ilyenek tankolnak 2000-ért, és járnak egész évben téli gumival, meg kamuzzák be a Gyakori kaja rovatába, hogy napi 1000-ből eszek 3X minőségi kaját.


Meg ha mindenki ennyire xarrágó, akkor miért engem anyáztak le privátban, többen, mikor leírtam, hogy sok a 400 egy Ájfosért?



2020. máj. 27. 09:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
20%
Így nevelték a szülei. Amúgy 400 ezer teljesen reális ár egy minőségi telefonért.
2020. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
8%
Én is egész évben teli gumival járok, k.csög.
2020. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, 16 ezer nem sok egy ruhaert (amennyiben egyberuharol van szo, azok siman ennyibe kerulnek, gondolom valami csinos, tavaszi / nyari ruha), egyszer siman belefer, nyilvan nem kell az egesz ruhatarat a sracnak megvennie, de NEHA nem ertem, miert ne lehetne a masikat meglepni akar egy uj ruhaval... Lenyegtelen, hogy epp dolgozik-e vagy sem, evszakvaltas van, ilyenkor szinte mindenki vesz 1-2 uj ruhat. Ha holnap hirtelen 30 fok lenne, nekem se lenne hirtelen mit felvennem, hiaba voltak tavaly ruhaim, a ruhak elhasznalodnak, mindig kell 1-2 uj🤷🏼‍♀️

Szerintem gaz, ha a ferfi inkabb nezi, hogy a baratnoje a regi, kopott ruhaiban jarjon es kozben a fejehez vagja, hogy nem dolgozik, nincs uj ruha...

(Nyilvan mas helyzet, amikor valakinek hosszu honapok, vagy akar evek ota nem dolgozik a parja es nem erre iratkozott fel, termeszetesen nincs mindenkinek kerete arra, hogy konkretan eltartson egy masik felnottet. De EGY DARAB uj ruha nem ez a kategoria.)

2020. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
25%

Tessék mondani, hányadik században tetszik élni?


Eltartott nő akarsz lenni? Nagyon úgy néz ki. A mai világban, amikor már mindenki keres, egy normális kapcsolatban nincs helye egyoldalú költekezésnek. Ha akar egy ruhát, vegye meg magának.


Nevetséges vagy, ha azt hiszed költenem kéne rád, csak azért, hogy velem legyél. Más szóval: a te idődet drágábbnak gondolod az enyémnél, ezért kompenzációt igényelsz. Ez nem két egyenlő fél kapcsolata lenne, olyanban meg én nem veszek részt.



35F

2020. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
57%
Hát, én együtt vagyok a párommal évek óta, együtt is élünk, de ilyen drága (igen, szerintem 16 ezer egy ruháért csak úgy, elég sok) ajándékot csak alkalomra kaptam tőle. :D Mindent közösen fizetünk, rezsi, kaja, de magamat ruházom, köszönöm szépen. :D
2020. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
70%

Párom 64et költött szemüvegre nekem mert eltörött és ő ajánlotta fel nekem mert szeret gondoskodni rólam.

N

2020. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
84%
#6, ez nagyon szép dolog, DE a szemüveg neked s.o.s. kellett, és konkrétan életbevágóan fontos... most meg egy ruháról van szó. Nincs több ruhája a lánynak vagy mi van?
2020. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem tudod te is a választ! Szerintem mindenki arra költi a pénzét amire akarja! Nekem hivatásomból adódóan na jó nem kell a púder basz..k nagyba az emberekre nincs se barátnőm se senkim! Bajtársaimnak is többen kérdezték már, hogy miért támogatom anyám havonta egy jelképes összeggel, hát azért mert úgy érzem tartozok neki! Ku...va érdekes gyerekkorom volt, valószínű ennek is köszönhetem, hogy milyen lettem, de mindegy! Soha nem voltam szarrágó, ha csajokról volt szó meg máskor sem, de úgy vettem észre, hogy felesleges pénzkidobás az egész, egy jó étterem árából egy hónapig elfüstölök és legalább jól érzem magam! És nem azt a pofát kell néznem magam előtt, mikor tudom jól, hogy nem miattam vagyunk ott hanem max azért mert külsőre bejövök a csajnak! Akkor inkább elmegyek kur...ázni, azt kifizetem és nem kell a fölösleges időhúzás!
2020. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
50%
Engem frusztrálna, ha ennyit költenek rám csak úgy a barátom. Elvarni biztos nem várnám el, szegyellnem. Így is ő sokkal többet költ rám, mert jól keres, sokszorosat annak, amit én. Talán, ha valami olyan nagy alkalom lenne, vagy ha esküvőre hívnának minket és tényleg nem lenne normális ruhám és épp fizetésem sem lenne, akkor elfogadnam tőle, de csak úgy nem kellene.
2020. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
43%
Ha lenne pénzem tuti költenék másokra is, de sokszor magamra sincs elég.
2020. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!