Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a helyesebb viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a helyesebb viselkedés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam. Ezt követően elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, szinte mindent megbeszéltünk, elmondtam neki a helyzetemet. később elárulta, hogy ő belémszeretett, de mivel tudja hogy még nem vagyok túl az előző kapcsolatomon, így jobb lenne, ha kevesebbet beszélnénk, hogy elmúljanak felém az érzései és barátok lehessünk. Azóta eltelt 1 hét és tartjuk is, hogy nem kommunikálunk. Szerintetek hogyan tudnék neki minnél hamarabb meggyógyulni, ha nem írok rá és várok, vagy ha időnként megkérdem, hogy hogy van?

2020. máj. 30. 00:55
 1/4 A kérdező kommentje:
hogyan tudnék neki segíteni*
2020. máj. 30. 00:56
 2/4 Tizenhármas ***** válasza:
64%

Valoszinuleg nem tudsz neki segiteni. En a helyedben idorol-idore rairnek, jelzesnek hogy te szivesen beszelnel vele, ha pedig egy ido utan o is kezdemenyez beszelgetest akkor mar tudod hogy o is szeretne beszelni. Vagy sikerul tulesnie rajtad vagy nem, ezzel te nem sokat kezdhetsz.

Ui. En azert adnek egy eselyt annak aki ott volt nekem es meghallgatott, ritka az ilyen, az emberek nem szeretnek masok problemairol hallani.

2020. máj. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! én nem szeretnék úgy osszejonni vele, hogy nem tiszták felé az érzéseim. még az exemet szeretem. persze én is sajnálom, hogy emiatt elveszítettem ezt a lányt.
2020. máj. 30. 01:05
 4/4 anonim ***** válasza:
9%

Ha én szakítok, akkor a következő percben már nem foglalkoztat az ex.

Ha a sebeidet nyalogatod, akkor sokáig fogsz ebben az állapotban maradni.

2020. máj. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!