Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem vannak túl nagy elvárása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem vannak túl nagy elvárásaim a párom családjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval régóta együtt vagyunk, együtt is lakunk. A családja nagy részével semmi problémám. Viszont az anyjával és az egyik testvérével igen. A testvére nagyon ellenséges és önző. Állandóan engem szid, konkrétan féltékeny rám, hogy nem vele van folyamatosan a testvére. Amikor összeköltöztünk is azzal jött hogy milyen hülyék vagyunk, csak rózsaszín köd, pedig fogalma sincs a páekapcsolatokról. Az anyja pedig állandóan úgy viselkedik, hogy engem bántson. Először is folyamatosan úgy beszél mintha nem tudnék főzni és állandóan azzal jön, hogy ugye van mi ennünk így hogy nem ő főz a fiára. És rengetegszer meséltünk már barátságosan hogy milyen különleges ételeket csinálok, meg se hallja. A másik pedig hogy bele akar szólni az életünkbe. Már mikor tervben volt az összeköltözés,a páromnak nem szólt semmit hanem mikor kettesben voltunk, engem le akart beszélni, hogy ne válasszam el a fiától. Azóta pedig állandóan abba akar belekötni, hogy milyen a lakásunk. Sokkal nagyobb rend van mint náluk de azért vásárolgat nekünk ízléstelen bútorokat hogy a fürdőbe tegyünk polcot, kupi van. És ezeket én soha nem tenném a lakásomba, nem tetszenek,csak a terhünkre veszi őket. Ha ezt megemlítem a páromnak, szerinte túlreagálom.
2020. máj. 30. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért találkoztok velük ilyen sűrűn?
2020. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a párodnak kéne kordában tartania a családják. Ha ő nem szól, és te igen, csak jobban fognak utálni.
2020. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
És mi a kérdés? Vagy azt várod, hogy ismeretlenül szidjuk őket? Attól változik valami? Ha a párodnak ez megfelel, akkor megszoksz vagy megszöksz. Két lehetőség van: elfogadod, hogy ők ilyenek, vagy megszakítod velük a kapcsolatot.
2020. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem találkozunk nagyon sűrűn, kb két hetente. Viszont közel laknak. A bátyja pedig nem is csak élőben szokta ezt csinálni. Hanem random ráír és beleköt hogy miért velem tölti az ideje nagy részét. Neki van egy szar kapcsolata, állandóan a barátnőjét szidja, fogalma sincs hogy mi a normális. Azért is naponta nyaggatta, hogy amíg kijárási korlátozás volt, nem mászkáltunk ide-oda,hanem kettesben otthon maradtunk.
2020. máj. 30. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt a hiba a párodban van. Ő nem meri kinyilvánítani, hogy számára ki az első. Vagy valóban nem te vagy az.
2020. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Sok anyós ilyen, nem véletlenül vannak anyós poénok. Szerintem ritka az olyan aki a párja családjánál mindenkivel kijön. Engedd el a kritikakat amiket rad mondanak, te tudod hogy szoktal fozni, parod is tudja akkor meg. Testverevel sem kéne foglalkoznod, elhiszem zavar,de ha nincs jobb dolga neki mint a testverevel lógni állandóan. Te is legyel kicsit megertobb a paroddal,hisz megis csak a csaladja.
2020. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Kéthetente pedig igazán sűrűn van. Nekem évi látogatás bőven elég lenne.

Ne találkozz velük, ilyen egyszerű. Ne menj át hozzájuk, ha meg jönnek, ne legyél otthon.

2020. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

"Neki van egy szar kapcsolata, állandóan a barátnőjét szidja, fogalma sincs hogy mi a normális."


Neked meg van egy anyuci pici fia pasid, aki még mindig az anyjától függ, és inkább mellette áll ki.

2020. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!