Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzett már így?...mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már így?...mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Kb egy éve ismerem az adott férfit.

3 hónappal ezelőtt sikerült kicsit közelebb kerülnünk egymáshoz. Ahogy hozzaértem nagyjából 1 perc telt el és elsült. Gondoltam jo, elso alkalom stb. Következő alkalommal többet szeretett volna. Én elmondam neki, hogy félek, hogy túl hamar elfog sülni és ezt nem szeretném. Majd hozzámvágta, hogy csak nem gondolom már magam ilyen jónak. Mondtam neki, hogy ez nem rólam szól. Belementem, mert kívántam őt. 2 másodperc alatt elsült. Nem több, 2mp.

Na most, én ezek után hihetetlenül rosszul érzem magam, mivel mi lefeküdtünk egymással, de nem emlékszem rá, olyan hamar elment. Nem tudom, hogy milyen vele lenni ugy, hogy egyuttvoltunk.


Szégyenlem magam, és azt érzem, hogy legszivesebben lenyuznam magamról a bőrömet, meg a lenti reszt is es kidobnam a szemétbe.

Én nem akarok nem emlékezni a partneremre. Én akarom tudni, hogy kivel feküdtem le.

Nem olyan régen beszélgettem az egyik ismerősömmel és valahogy feljött, hogy mikor volt az utolsó együttléte és én is elgondolkoztam, és a volt baratommal valo együttlétem jutott csak eszembe. Ez a sracc nem.

22 és fél fél évet vártam a szüzességem elvesztésével, ez a ferfi volt a második akivel lefeküdtem. Ő ezt tudta, mégsem próbálta megeröltetni magát. Dühös vagyok rá, nagyon!

Mindezek ellenére nem tartom rossz embernek, mert egyebkent teljesen rendben van ertekrendben stb.

Azóta lett volna még rá alkalmunk, de mondtam neki, hogy reszemrol nem fog menni. Nem mondtam neki, de tudtam elore hogy 2 mp-es lesz, annak meg semmi ertelme.


Szoval most ott tartok, hogy hetek ota nem alszom normalisan és néha rámjön ilyen belső 1000 fokos pár mp feszültség emiatt, amikor undorodom magamtol, tole es legszivesebben elasnam magam.


Gondolkoztam azon, hogy megprobalok vele beszelni erről, mivel attól is tartok, hogy elmondja valakinek és én annyira szégyenlem ezt az egészet, hogy nem szeretném, ha megtenné. Leginkabb magam előtt szégyenlem magam azthiszem.


Szerintetek beszelnem kene vele errol, vagy inkabb tartsam magamban?



#feszültség #megoldás #szégyen #undor #Rosszul sikerült együttlét
2020. máj. 30. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért te érzed magad rosszul, ha neki van korai magömlési zavara? Ha őt ez nem zavarja, akkor felejtsd el. Nem éri meg, hogy ezen kattogj.
2020. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok nem emlékezni arra, hogy kivel fekudtem le.
2020. máj. 30. 22:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha miután elsült sem foglalkozott veled akkor ez a srac kuka, mivel onzo. Miert haragszol magadra? Ha fordított esetben a baratnoddel történne ez te ot hibaztatnad? Keress normális ferfit, sajnos vele mellé lottel ezert ne magad okold
2020. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Valaki összegezné a sztorit?

Az baj, hogy nem dugott meg?

2020. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Akkor emlékezz úgy, hogy ez volt a rossz példa. Én mondjuk lehet összeülnék a barátnőimmel, elmesélném és röhögnénk rajta egy nagyot és kész.

25N

2020. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarok nem emlékezni arra kivel feküdtem le"

Ennek semmi értelme! Lefeküdtél a Józskával aki gyorstüzelő és pont! Nagyon túlragozod.

2020. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

"mivel attól is tartok, hogy elmondja valakinek és én annyira szégyenlem ezt az egészet, hogy nem szeretném, ha megtenné."

Először is nem fogja senkinek elmondani. Ki lenne büszke arra, hogy nem tud megdugni egy csajt, mert 2mp alatt elsül?

másrészt:

Mit rugózol ezen ennyit? A pasi mehet a kukába. Majd jön valaki más és az meg fog dugni rendesen.

Valaki magyarázza már el, emiatt miért vannak álmatlan éjszakái a kérdezőnek emiatt?

Komolyan azt hitted, a szex mindig olyan szuper meg mesés, mint a filmekben?

2020. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Mi van?
2020. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus. Ő a béna az ágyban, ezért téged támad és próbálja leépíteni az önbizalmadat. Felejtsd el, más téren is mindent elkövetne, hogy egy nullának érezd magadat mellette.

Amúgy van olyan szex, ami olyan, mint a filmekben. Ezek a 2 másodperces menetek a vicc kategória.

2020. máj. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt olyan, hogy lefeküdtem a sráccal és szintén 2mp alatt elment, de nem én szégyelltem el magam, hanem ő. Nagyon rosszul érezte magát miatta, ez nem neked kellemetlen főleg, hanem neki. Egyáltalán ne magadat okold.
2020. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!