Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz valaki túlzottan naiv?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz valaki túlzottan naiv?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy utóbbi héten kicsit több szabadidőm volt, így néha megpróbáltam segíteni másoknak itt és most jönne a kérdés, hogy mi értelme van 6 kérdést is kiírni egy héten belül, aminél mindegyiknél 100%-ra látszik hogy a srác egyértelműen szórakozik vele és a kommentek is egytől egyik ezt mondták. Oke oke hogy rózsaszín köd, de az ilyenek tényleg nem akarják látni, hogy ebből fixen nem lesz normális kapcsolat?

Onnan tudom hogy egy ember írta ki, mivel mindig írt privát üzenetet.


2020. máj. 31. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sejtem melyik lányról van szó. Az ilyeneken nem lehet segíteni, majd rájön amikor koppan.

Az okos ember más kárán tanul.


22/L

2020. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!