Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én félek túlzottan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én félek túlzottan a testem 'illatától'?

Figyelt kérdés

Megrögzötten próbálok odafigyelni az intim higiéniámra. Ha órákon át mosakodok is van egy "illatom" odalent. Gondolom ez természetes, de néha annyira zavar hogy vajon milyen szagom lehet, hogy a reggeli spontán szex ki is van zárva, amíg el nem megyek felfrissíteni magam.

A pasik hogy viszonyulnak a női illatokhoz?


21/L


2020. jan. 4. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1%

"Tisztaság fél egérség!"


Mivel az emberi test alapból büdös, így nem árt minél többször mosakodni, rendezni magad.

2020. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
A pasiknak tetszik a női illat efelől biztos lehetsz. Egyébként természetes, hogy nem illat mentes egy nemi szerv.
2020. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Egészséges szervezetű férfi/nő nemiszerve nem illatos.
2020. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Férfiként nekem reggelente sincs semmilyen szagom. Higiénia és egészséges életmód, ennyi.
2020. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Az semmi. Nekem olyan büdös lábam van, hogy a lovardában , amikor levettem a zoknimat, az egyik lovas leesett a lóról😅
2020. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azt hiszem félreértetek. Szoktam fürödni és nem láb meg hónaljszagról kérdeztelek titeket. Ez inkább alapvető higiénia.

Inkább az intim részekre vonatkozik a kérdésem. Nyilván ha büdös, ott már probléma van, de tapasztalatom szerint mindenkinek van valamilyen illata odalent. Vagy nektek nincs semmi, nulla, teljesen semleges mint a friss hegyi levegő?

2020. jan. 4. 12:40
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Nincs meg a bizalmi szint. Mindenki szagos, a szexben még inkább. Kezdődő kapcsolatban belefér a megfelelési kényszer, de egy idő után kár ilyesmin görcsölni.
2020. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Na most ha naponta órákig mosakodsz az nagyon nem jó! Többet arra az vele...!


Na most! A nemiszerveknek mindig van egy szaguk ez a faggyu és a különböző baktériumok hormonok valadekok okozzák! Amik baktériumok bennük vannak azok jótékonyak! Ezért nem jo ha órákig csak módod és mosod mert a ph ertekedet erősen befolyasolod!


De ami fontosabb ezeknek a szagoknak van egy jótékony hatása!!!!

A masik nem szexualisan begerjed tőle! 😅😬🧐 tényleg nem viccelek mikor szexre kerül a sor ezek a szagok nagyon beindítják a férfit és a not

Értelem szerüen a férfi szag a not a női szag pedig a férfit...


Es utoljara annyi hogy ezek a szagok közvetlen fürdés után is termelődnek mivel a felizgultságtól fokozódik...

2020. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De az teljesen normális hogy korai kapcsolatban mindig lezuhanyoztok! Az nem is baj! Mindennapi fürdés az a minimum de az sem baj ha valaki naponta kétszer gyorsan zuhanyzik

Csak az hogy közvetlen fürdés után a szex ugyanúgy szagos marad persze egy friss illat beütéssel de ezek a szagok ahogy írtam beindítják a másikat!

2020. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos jól tisztálkodsz ahogy elmondod, viszont nagyon fontos a helyes ph érték a hüvelyben, és akörül. Használj jó minőségű intim mosakodót, valamint ph érték visszaállitó kúpot időnként, de soha ne szappannal mosd odalent, az tönkreteszi, és emiatt könnyen kialakulhatnak szagok. Én ezt pasiknak is ajánlom, (kúpot kivéve persze) és náluk is nagyon gyakori hogy szagos, még akkor is ha egy perce fürdött.
2020. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!