Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzottan anyucis lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzottan anyucis lenne?

Figyelt kérdés
Ha én kérek tőle valamit amihez nincs kedve akkor nem csinálja meg vagy csak hosszas kérlelés után, ha viszont a mamája kéri ugyanarra a dologra neki megteszi. Mit tehetnék?
2016. jún. 23. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hmm, szobafogság?
2016. jún. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy eléggé gyakori helyzet sajnos, a helyzet gyökere ott van, hogy az édesanyját valamiért tiszteli, mint nőt, mindamellett, hogy az édesanyja. Ezen a tiszteleten kellene valahogyan dolgozni, az sajnos nem jó irány, hogy szinte minden kívánságát teljesítjük, az még nem garancia arra, hogy ő is nekünk.
2016. jún. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
De bírom, mikor az anyához hasonlítgatják magukat a lányok...
2016. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem hasonlítgatás! Egyszerűen az én kérésemnek nincs akkora sulya és az enyém nem olyan fontos számára
2016. jún. 23. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen az ilyen pasikkal elég nehéz. Egyébként is olyan velük, mintha egy kisgyerekkel lennél, nem egy férfival. És még erre jön, hogy együtt összedolgoznak a mamával, ha kell még ellened is. Kb. olyan a szitu, hogy ők anya és pici fia + te vagy az óvónő.

Volt már ilyenben részem, azt mondanom sem kell, hogy a szexuális étvágyam is visszavetette és véget is ért ez a kapcsolatom. Nekem legalábbis férfi kell, aki kiáll mellettem!

2016. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!