Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kíváncsi rám még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kíváncsi rám még mindig leselkedik ha amúgy meg le sem szr?

Figyelt kérdés
Mindig nézegeti a képeim amit kirakok, van hogy kirakok 20-25 történetet kisvideókat mindent végignéz. Pedig már két hete hogy le se szrja a fejem. Akkor minek görgeti végig vagy még nézegeti is. Mi értelme ennek ha jelentéktelen vagyok neki..
2020. máj. 31. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert masoket nezegeti, es a te my storyd is feljon a sorban. Ha azonnal tovabbmegy, az akkor is latva van.
2020. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és úgy váltunk el hogy igazából éppeszű magyarázatot nem adott hisz még mindig nagyon tetszek neki és nem ezzel van a baj.... Megérdemli hogy tiltsam úgy érzem
2020. máj. 31. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle xd
2020. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha van mondjuk egy videom fent es sok videom van fent mivel social media "velemenyvezer" vagyok mutatos es nepszeru, akkor is van egy nap 25 storym de ő abból megnéz egyet akkor csak azt az egyet mutatja hogy látta, de ő minddn egyes nap végignézi, ami persze jepentheti azt is hogy csak végiglapozza, de miért fontos neki az én dolgaim végignézni ebben a szituban? Sok csinos képem van fent sokat felrakok storyba is lehet azert 😀
2020. máj. 31. 19:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Túlgondolod
2020. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ilyen kérdezz feleleket ia mindig megnézi a legvégéig, én magamból kiindulva szrok arra aki nem izgat hogy mit kérdeznek tőle és ő mit reagál erre, de ő szerintem a videoim is megnézi.
2020. máj. 31. 19:41
 7/10 A kérdező kommentje:
Régen olyanokat írt hogy el sem hittem hodolom igy meg ugy nyalizott erre most o fejezte be velem annak ellenere hogy kifejezetten mutatos vagyok nem azért mert el vagyok szallva magamtol😀es ugye sok sok pasi nezi a storyjaim azért mert tetszik nagyon nekik ugyhogy valoszinu neki is ezert fontos mert azért a kepek tetszenek neki😀
2020. máj. 31. 19:45
 8/10 anonim ***** válasza:

De, nagyon el vagy szállva magadtól. Te mindenkinek tetszel, neked minden képed jó stb.

De az cseszi az egódat hogy neki nem kellesz és épp ezért zavar hogy látod hogy látja a story-jaid drága kis Influencerke.

2020. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Drága kis influencerke olyanokat irt nekem regen hogyha ellenek magamtol szallva mert amigy tenyleg rendesen epkapatnak 😀akkor is o pomt ugyanugy beallt a sorba szóval azzal semmi baj a kötelező hizelgest o is megtette
2020. máj. 31. 20:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Te vagy az az állítólagos “influencer”, akinek van egy gyerek és aki hetekig zaklatott egy Amerikában dolgozó magyar srácot?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2020. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!