Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a reakció?

Figyelt kérdés
Ha arra gondolok, hogy a barátomra egy nő rányomul azt érzem, hogy oda megyek szétrudogsom a csajt kihúzom a haját és szívlapáttal agyonverem. Másoknak is hasonlóan beteg dolgok jutnak eszébe elsőre? (Nyilván nem tenném meg így, de így első kép ami beugrik az ez) normális vagyok?
2020. jún. 1. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja, elég sok embernek. Bizonyos körökben ezt meg is teszik.
2020. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bárkinek lehetnek erőszakos gondolatai egy elképzelt vagy valós helyzetben, de azt tartsd észben, hogy neked csakis a barátod tartozik elszámolással és a hűséget is tőle várhatod.
2020. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha csak gondolati szinten az normális, de ne legyél agresszív nem vonzó tulajdonság, főleg nem egy nőnek
2020. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Roma vagy?
2020. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok roma és erőszakos sem :) csak ha erre gondolok annyira fáj, hogy ilyenek jutnak eszembe
2020. jún. 1. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:

De miért agyalsz ilyeneken? Lenne alapja, vagy csak túlgondolod a dolgot? Egyáltalán megbízol az emberedben (vagy magadban)?

Menj el, tanulj valami küzdőportot, és vezesd le ott a fölös energiádat. Ellenben lennék próbabábu.:)

2020. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érthető, ha a csaj nem lesz a szíved csücske, de ez az indulat szerintem túlzás.

Ha az én barátomra nyomult rá valaki, csak csendben hátradőltem, és elégedett kárörömmel néztem, ahogy a barátom lekoptatja a pofátlan libát. Neki ez kellemetlenebb, mint ha megtépnék, én meg nem süllyedtem le.

2020. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A negatív érzések betegségből származnak.
2020. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!