Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú ideig egyedülálló pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideig egyedülálló pasi végre becsajozik, de még utána is erotikus üzeneteket küld más nőnek, szerintetek szerelmes a csajába?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 14:51
 1/6 A kérdező kommentje:
A kapcsolat kb 3 hónapja tart, a másik csajjal szexuálisan húzták egymást online egészen a legutóbbi időkig.
2020. jún. 1. 15:02
 2/6 Ramos ökle ***** válasza:
76%

Szerintem nem szerelmes.

A rosszabb lehetőség, h mégis az, és amellett csinál ilyesmit, ez már viszont valami hibbantságra utal.

2020. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 bocs, mellényúltam, zöldet akartam


Szerintem sem. Viszont óvatos, nem akar lebukni. Ez azért lehet, mert végre van egy kapcsolata, amiből család is lehet? (Szeretne családot) De elég fura viselkedés ez nekem.

2020. jún. 1. 15:23
 4/6 Ramos ökle ***** válasza:

Az emberek általában nem akarnak lebukni. :)

De azt innen nem tudni, h csak szájhős, aki a neten szépeket mond, egyébként meg lúzer, vagy tényleg hajlandó megtenni, amiről ír.

Ha "végre" van egy kapcsolata, az eléggé rosszul hangzik, mert akár az egészet hazugságra építheti, h teljesítse a "családot akarok" vágyát, de azt is jelentheti, h valójában a komolyabb kapcsolatra vágyók kerülik, mert látják, h nem százas, és most valaki belesétált a csapdába.

2020. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért a másik nőnek küld erotikus üzeneteket? Ennyi ideig várt egy kapcsolatra, akkor csak arra a nőre koncentráljon. Aztán ne csodálkozzon, ha újra egyedül marad
2020. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Állítólag komoly a kapcsolat. Igaz, most emiatt leállítja az efféle üzengetéseket (sztem majdnem vagy teljesen lebukott), de már egy ideje komoly, mégis azalatt is elég merész üzik voltak.


Én vagyok a másik csaj. Nemrég szereztem tudomást a kapcsolatról, és baromi furcsának tartom ezt az egészet. Ilyenkor még rózsaszín ködben kellene úszkálni, nem egy másik nőről ábrándozni.


#4 ez csak a duma volt nála, megtehette volna.

2020. jún. 1. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!