Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha én a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha én a párommal ellentétben korainak érzem az összeköltözést?

Figyelt kérdés

A barátom késznek érzi a párkapcsolatunkat a közös albérletbe való összeköltözésre. Ő nagyon lelkes, én viszont kételkedem abban hogy helyes döntés-e.


Tény, hogy harmonikus a kapcsolatunk, nincsenek nézet eltérések sem. Imádjuk egymást és intimitás terén sem lehet okom a panaszra.


Viszont korainak érzem az összeköltözést (1,5 éve vagyunk együtt). Hisz minek sietessük.


Én élvezem a randizgatást magát. Másrészt anyagilag nagyon megterhelő lenne az összeköltözés. Inkább sporolnék meg.


De ő úgy érzi hogy az összeköltözés a helyes út, már 4 hónapja győzköd


Adjam be a derekam annak ellenére hogy nem tartom jó ötletnek?



2020. jún. 4. 11:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
A haverom a barátnőjével 3 hónap járás után költözött össze. Mindketten intelligens, felnőtt, 27 évesek. Az összeköltözés még jobban megerősítette a kapcsolatukat.
2020. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

1,5 év után pedig már nem korai.

Persze kérdés, hány évesek vagytok, meg telik-e rá?

2020. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Nagy kérdés, hogy ő miért akarja ennyire, a férfiak inkább minél tovább odázni szokták. Nekem gyanús... Ugye nem az a cél, hogy legyen, aki főz rá, takarít utána, kiszolgálja és bármikor, különösebb energiabefektetés nélkül rá lehessen ugorni, ha épp kanos?
2020. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy korai-e, hogy mennyire ismeritek egymást. Nyilván ha heti 1-2 nap találkoztok pár órácskára akkor nagyon nagyon korai összeköltözni másfél év után. Ha nem szoktatok komoly dolgokról, fontos tervekről beszélgetni, ha nem rágtátok még át ezerszer, hogy ki hogy tervezi az együtt élést, az anyagiak felosztását, a házimunkát, a felelősségek felosztását, a távoli jövőt akkor felesleges gondolkodni a költözésen. Nyilván nem véletlen, hogy korainak érzed. Valószínűleg nem nagyon voltak még meg ezek a fontos lelkis dolgok amik kapcsán rendesen megismernétek egymást és biztos lehetnél abban, hogy működni fog.

Komolyan el kéne beszélgetnetek arról, hogy ki hogyan képzeli el ezt az együtt élés dolgot. Ahogy előttem is írták nem kizárt, hogy csak ki akar szakadni otthonról de nem tudná ellátni magát.

2020. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Másfél év után azért már el kellene dönteni, hogy mit akarsz.
2020. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Ha Te úgy érzed, hogy 1,5 év után korai az összeköltözés, akkor ne költözz.

Ám, arra is gondolj (amire most én), hogy a fiúd azt is gondolhatja, hogy nem komolyak a szándékaid, ezért nem akarsz vele összeköltözni.

Azt is valószínűnek látom, hogy a fiú a kényelmesebb oldalát látja a helyzetének, ha összeköltöztök: nem kell randizgatnia, mindig kéznél leszel neki, lesz aki főz stb. Persze - a legtöbb házasságban az asszony főz, a férfi javítgatja, ami elromlik. A kivétel erősít(-het-)i a szabályt...

Ffi.

2020. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Én barátaim 17 évesen költöztek össze pár hónap után, most 21 évesek és jól megvannak:D mi ez a hiszti?
2020. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Másfél év után korai? Mégis hány éves vagy?
2020. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha korainak érzed, ne költözz vele össze. Csak azt vedd számításba, hogy ha már így is váratod egy ideje, nem biztos hogy ő is várni fog tovább.
2020. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Mi a párommal 3 hónap után költöztünk össze, azóta is együtt. Az összes barátnőm kb 3 hónap után költözött össze a pasijával. Persze az attól is függ, hogy hány éves vagy. 1.5 év az már sok is lenne nekem. 25 fölött, 2 albérletet fizetve az a logikus, ha hamar összeköltözik egy pár, mert azzal is megspórolják az egyik albérletet. De ha te szüleidnél laksz és az albérletbe költözés után sokkal kevesebbet tudnál félretenni, akkor érthető.
2020. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!