Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhányan hogy mernek számonkér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhányan hogy mernek számonkérni valakit, hogy az lefeküdt ezzel-azzal, vagy kivel mi volt közte, bezzeg vele meg semmi?

Figyelt kérdés

Nem egy ilyen van, hogy egy illető kinéz magának valakit. A célszemély nem vevő az illetékesre, mire az előránt korábbi dolgokat, hogy bezzeg a Bélával, meg a Ferivel, meg a többiekkel ez volt, meg az volt...

Egyrészt milyen jogon, másrészt amúgy is, mi köze hozzá?

(Nem kell hozzátennem, többnyire az ellenkező nemnél sikertelen emberkékre jellemző...)



2020. jún. 7. 15:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én nem értem.... muszáj mindig mindenbe belekötni?? Ha nem tudtok válaszolni, akkor miért kell ilyen idióta támadó jellegű baromságokat ide tolni?
2020. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Annyi ócska, beszűkült megnyilvánulásod volt már az oldalon, hogy képben van az ember a helyzeteddel, így teljesen fölösleges tovább erőlködnöd, mert a végén még összefosod a lábad szárát véletlenül.
2020. jún. 11. 19:39
 13/17 A kérdező kommentje:
Természetesen a #11re vonatkozott.
2020. jún. 11. 19:39
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos az utánozás majomszokás, és a találgatás még mindig csak a lottón menő :D


Viszont örvendetes, hogy ismét sikerült az igazi lényét kihozni valakiből :))


Csak így tovább, és igyál egy sört:)

2020. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Azt igyátok ti... Inkább 🍷, abból a szárazat szeretem (tudod, mint amilyen tőletek marad a nő odalenn... 🤣)

A találgatást meg pont nem én kezdtem, ha visszaolvasol.

Egyéb:

Tehát ezek szerint nincs jogom, hogy 1 db 💩nak tartsalak, mert az már utánzásnak számít....

Értem... 🍌🐒🐵

2020. jún. 12. 07:34
 16/17 A kérdező kommentje:

Igyad csak a sört, kultúrát meg ne emlegess, olyanok vagytok, mint Föld és Ég... 😆

Azt meg tudod, mit vakargass, más úgyse fogja.


(Elhajókáztál nagyon más irányba, de visszatérve a kérdésemhez: Alapjaiban nem rólad, nem neked szólt. Azt mondják, akik nem 👔e, ne vegye magára.

Te valamiért magadra vetted mégis, különben nem pattognál itt, és nem hugyoznál a széllel szemben, meg személyeskednél.

Tehát pont azok közé tartozol, akik szerint nekik alanyi jogon jár minden, és nem viselik el, ha pofára esnek, pedig akkora vastag rajta a bőr, hogy igazán meg se éreznék.)

2020. jún. 12. 09:44
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Nagy a baj látom :D


Ha más úgyse fogja neked megvakargatni, akkor jó, ha nekem könyörögsz? :D


Milyen érdekes, hogy te hajókáztál más irányba, de ha jön reakció, amivel nem tudsz mit kezdeni, akkor rögtön én. Tipikus sablon, nr. 8456 :)


Hol itt a szél, sóhajtásocska sem vagy:) Vagy esetleg az internetes globális női öntudadot megerősítő, a hátad mögött meg ostoba k..nak elhordó nemtársaidra gondolsz?


Természetesen, alanyi jogon jársz nekem a hisztiddel :))

2020. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!