Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már igénytelenségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már igénytelenségnek számít, vagy csak én vagyok nagyigényű?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen megismertem egy fiút és nekem eléggé ápolatlannak tűnik.


Sosem volt még büdös vagy a kezei- körmei is mindig tiszták, de ezen kívül annyira nem igényes magára.


Borotválkozni kb. 2hetente borotválkozik formára, utánna csak nő neki össze-vissza.... Na ez még oké.


De sokszor a homlokának az oldala totál pattanásos, hatalmas nagy gugákban. Aztán az arca többi részén is látni, hogy heges vagy mitteszeres neki. Ezt kozmetikus szerintem már 2 alkalommal olyan szépen kikezelné mint az álom.


Emellett szép fogai lennének, hiába hogy oldalt hiányzik neki egy, de oké, az nincs feltűnő helyen meg bárkivel megeshet, nem kell műfogért rohannia. De tiszta sárgák neki, és nem az egész foga, merthogy olyan színű lenne neki a csontozat, hanem csak az íny mentén, a fog azon részén, szóval lepedékes inkább.


Nem azt mondom, hogy nem mos fogat, mert azért csak mossa gondolom, remélem, csak rengeteg teát megiszik egy nap, cukrosan, gondolom az is rakódik le neki.


Szóval... Ha amúgy minden rendben van a sráccal, kivéve a bőre meg a foga... Akkor az most kizáró ok vajon, vagy sem?


Ennyire nem nehéz elmenni egy fogorvoshoz, pláne nem egy kozmetikushoz, akármennyire is nem kellemes egyik sem.


De ha már valakit ennyire noszogatni kéne ezekre a szinte alap dolgokra, akkor a többi higiéniás dologban sem lehet valami perfekt, nem?


25 évesek vagyunk


2020. jún. 7. 17:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%

8.-ra.


Akkor csak simán igénytelen pasikkal találkozol.

2020. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
10%
Hisz a többség igénytelen. Aki nem, azt lebzizzátok.
2020. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
15%

12.-ek.


A szedett szemöldök + borotválás tokától, bokáig kombó, és az ápolt férfi nem azonos.


Amúgy mi van a nőkkel?


Bajuszka, szőrös alkar és lábujjak teteje. Aranyér...így popizás nuku. Cigis fogak, haj, ruhák. Gyors kaja és fogamzásgátló miatti "kapaszkodó háj" derékban, "ízlésesen" kivillanva a szűk naci + top közül. Megsárgult szilikonpánt. Berepedezett sarkak. Lakkal fedett gombás körmök.


Na, ma már ki sem verem. :(

2020. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%

"Popizás"... te jó ég. Aranyértől függetlenül nincs seggbebaszás.


Nem ismerek ilyen nőket. Bajusza annak van, aki kozmetikussal szedeti, és nyilván visszanő két tépetés közt. Szűk naci, top, szilikonpánt... hova jársz csajozni, 2002-be?


Ne is verd ki többet.

2020. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Na jó, ne durvuljunk azért. Vannak mindenhol ellenpéldák természetesen.


Egyébként én a 25 év alatt 1x voltam kozmetikusnál (átlag szakembernél), és úgy kinyomkodta a mitesszereimet, hogy az államon azóta sem pattanásosodok. Pedig ugyanúgy érkezem, stb. Ettől függetlenül természetesen havonta kinő egy nagy vakondtúrás a homlokomra a hormonok miatt, de én pl a srácnál sem erről beszéltem.


Csak olyan jó lenne például jó illatot, parfümöt is érezni rajta, ami csak ő, és körbelengné őt... De hát ilyen dolgok mellett ez bőven felejtős.


Ja, az orrszőrt elfelejtettem. Sokszor az is kikacsint, és az már tényleg kikészít. Arra nincs mentség. Kisollója mindenkinek van.

2020. jún. 7. 18:41
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
#15-ös Tulajdonképpen mit akarsz tudni? Ez a srác nem tetszik, nem találod vonzónak; akkor neked nem mindegy!?
2020. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ez a gond a munkahelyi neon világítással. Vagy már full led van nálatok nem tudom. Lehet hogy te is ronda vagy abban a fényben, csak ezt nem veszed észre, és az otthoni tükrödben gyönyörködsz a bőrödben és fogadban. Van olyan megvilágítás, ami mindenkit elrondít.
2020. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
22%

Miutan ma mar minden illatszerboltban kaphatok baromi hatekony mitesszer tapaszok, es tukorbe o is belenez, ez igenytelenseg.

Fogmosasrol nem beszelve.

En valoban nem vallalnam, mi mast rejteget meg. Es ha nem szakallas, csak hanyagolja a borotvalkozast, hany napig hordhat egy zoknit? En nem szeretnek kozelebb kerulni.

2020. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
mit nézegeted? dolgozzál a munkahelyen
2020. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy nem mamahoteles. Az igazi klasszikus mamahotelesek szoktak full ápoltak lenni általában, hiszen náluk a tiszta ruha a szekrényben, az étel az asztalon terem, a pénz csak gyűlik, és van idejük minden nap leápolgatni magukat.
2020. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!