Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok / nők ti élnétek félig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / nők ti élnétek félig nyitott kapcsolatban ahol ti félreléphettek de a pasitok nem?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 19:32
1 2
 1/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%
Nem. Semmi értelme nem lenne.
2020. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

Éltem már elvileg nyitott kapcsolatban, én nem voltam mással egyszer sem, azért volt csak nyitott, mert a pali mással is akart dugni, én meg hülye módra belementem. Legrosszabb döntés valaha, soha eszembe se jutna többet.

Alapból nem vágyom arra, hogy mással legyek, gerincem se lenne hozzá

2020. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Amikor már másra vágyom, akkor inkább elválok. Nekem ez a "legálisan" félredugunk nem igazán csábító, a szex önmagában engem annyira nem villanyoz fel, hogy ezért a kapcsolatomat tönkretegyem.
2020. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Ha mással akarnék d.gni, akkor az otthonival már nem. Minek tartogatnám, porfogónak?🤷
2020. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy élnék ilyenben.
2020. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem, dehogy. Ha kapcsolatban akarok lenni, és szeretek valakit, akkor nem is kellene másik pasi, másrészt ennek így semmi értelme nem lenne, és még megalázó is lenne a másikkal szemben.
2020. jún. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Szükségem van az egyenlőségre és az egyenlő feltételekre.
2020. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Ezt is korosztályokra kellene bontani. 20-30-as korosztálynál egyértelmű hogy nem. 40 felett meg már simán jó, főleg házasságban. Tini korban még nincs mit veszíteni, amikor meg már egy élet munkáját dobod ki az ablakon, akkor megéri mással is szexelni, persze ehhez a többség alkalmatlan ezt elismerem.
2020. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Az emberek kb. fele félrelép, szóval az emberek kb. fele úgy él ilyen kapcsolatban, hogy azt hazudja, nem élne ilyenben.
2020. jún. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Gyakorlatilag így élek, de mentségemre szóljon (egyesek számára súlyosbító tényező), hogy nem férfiakkal csinálom. Valamint, ha meg van beszélve, az nem félreértés.
2020. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!