Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közel 40 éves nőként örülnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 40 éves nőként örülnöm kellene, ha szexre kellek valakinek vagy szánalmas?

Figyelt kérdés
Itthon nulla a szexuális életem.
2018. aug. 18. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Van férjed, házas vagy? Ha igen, akkor rakd helyre a családi életedet.
2018. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Attól függ, hogy nézel ki. Ha szép vékony fiatalos vagy, akkor találhatsz akár fiatalabb pasit is, még válogathatsz is, de ha az átlagos magyar 40-es nő vagy, szottyadt, ráncos, elhízott, otthonkás házisárkány, akkor örülj, ha találsz valami hozzád hasonló elhízott pocakos 40-est a neten, aki megdug (mert biztos vannak olyan kiéhezettek).
2018. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) nem vagyok vékony, válogatok és mindenféle életkorból kapok ajánlatokat.
2018. aug. 18. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van férjed akkor próbáld rendbe hozni a dolgokat otthon és csinálj a párodból lepedőakrobatát vagy valami olyasmit :D

Amúgy ha egyedülálló volnál és úgy történne mindez akkor azt mondanám élvezd az életet.

2018. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem manapság a kitolódott életkorokat figyelembe véve egy 40 éves ember inkább középkorú, de nem öreg. Van még vagy 20 éve amit aktívan tölthet minimum, szóval szerintem élj nyugodtan úgy, hogy jól érezd magad. Ha a férjed nem tesz boldoggá merj váltani, ha szeretővel, akkor úgy, ha nélküle, akkor úgy. Szerintem nem kell még temetned magad.


27N

2018. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Te is tudod, h szánalmas. Kor és alkat mellékes. :) Ugye ismerős ez a szöveg. Ha nő vagy, akkor megszexelnek, ha esetleg mekeksz és kecske vagy, akkor is. :D

Az, h egy kocsiban, egy eldugott panzióban, vagy bárhol megszexelnek, ahol nem látnak, az nem kunszt. Az a kunszt, ha előtte vagy utána felvállalnak: elmentek moziba, étterembe, múzeumba, koncertre stb. Na, ilyet találjál, aztán nem fogsz gondolkodni, h szánalmas vagy-e.

2018. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Annak minek kéne örülnöd, hogy szexre kellesz valakinek? Sok nő abban a téves hitben él, hogy attól hiszik magukat jó nőnek, ha meg akarják őket dugni. Pedig ahogy az előttem lévő tanult kollégám is írta, ha mozogsz még (vagy nem) és van lyuk a lábad közt, úgyis meg akar dugni majd valaki. Szóval én erre nem lennék ennyire büszke, mert ezt kb. majdnem minden nő elmondhatja magáról, még a rusnyák is (hogy másra nem is, de szexre kell valakinek).
2018. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!