Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha önértékelési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha önértékelési problémáim alakultak ki, mert csak szexre kellek?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kiéleződnek bennem ezek a sebek, hogy nem vagy elég jó ahhoz, hogy mást is akarjanak tőlem. Nem hiába, mert mindig ezzel szembesülök gyakorlatban. Akkor is ha végre meglátnám valakiben, hogy hozzám illő lehet, de ő másképp gondolja, nem érdeklődik irántam szexen kívül. Nem várom el, hogy kölcsönös legyen, inkább az zavar, hogy folyton ezekben a helyzetekben találom magam és már unom, fáj. Az önértékelésem kezd egyre lejjebb csúszni. Soha nem volt szilárdan megalapozva beismerem, de tudtam magamat szeretni és becsülni, most viszont ennek a töredékét sem érzem a megélt helyzetek és a folytonos elutasítás miatt.

Tudom, hogy addig nem fog semmi változni és nem fogom tudni megoldani a helyzetet, amíg nem rakom magamat rendbe, de hogyan tehetném? Amikor kezdek jobban lenni, akkor újra azt érzékeltetik velem, hogy kevés vagyok és visszaesek oda, ahonnan elindultam.


Voltatok már hasonló helyzetben? Nektek mi segített?



2019. febr. 3. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy lett lakásom, autóm és jó állásom és ez nem vicc.

N

2019. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Ne olyan kapcsit keress, ami aztal indul, hogy "vagy szex lesz, vagy mehetsz!"
2019. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Nos először is azt kellene tudatosítanod magadban, hogy nem leszel attól kevesebb, mert szexel valakivel vagy mert valaki csak szexet szeretne tőled. Azt az opcionális megoldást kellene megkeresned ahol az illető ugyanúgy komoly kapcsolatot keres és próbáld az elején megismerni, randizzatok többet mielőtt a dolgok komolyra fordulnának.


Az önértékelési gondjaiddal kapcsolatban pedig tényleg csak azt tudom mondani, hogy nem következik semmi abból, hogy xy illető csak szexet szeretne. Te ugyanolyan ember vagy, mint előtte voltál és nem lettél ettől kevesebb.

2019. febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Magad alázod azzal, hogy olyanokkal lefekszel, akik nem kíváncsiak rád. Túl könnyen kapható vagy.

Egy darabig legyél egyedül, szedd rendbe az önbecsülésedet, és amikor társat keresel, akkor legyen tartásod, és tudj nemet mondani arra, akinél már az ismerkedésnél is látható, hogy komolytalan és csak szexet akar.

2019. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 Próbálok így hozzáállni és hogy emiatt ne érezzem magam kevesebbnek, megváltoztatni a gondolkodásomat, de nem megy. Talán túlságosan bennem van, hogy ha csak arra kellek, akkor másban nem is lehetek értékes.
2019. febr. 3. 11:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban nagyon sok férfi csak szexet akar! Akkor is ha veled minden rendben van!

Egyszerűen csak azzal kéne találkoznod aki ugyanolyan komoly kapcsolatot akar mint te.

F36

2019. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező. Legyél egy tányér gulyás leves. Van aki mindet megeszi, kínálja a tányért is és boci szemekkel kér még. Valaki kipiszkálja belőle a húst, más a répát vagy a petrezselymet, akad, aki a levét hagyja meg. Ettől függetlenül egy tál gulyás egy tál gulyás. Tényleg nem leszel te ettől se több se kevesebb.

32/f

2019. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Beleszaladtál egy önző p*csfejbe, de ettől te még értékes vagy és ezt biztos észre fogja venni normális férfi.


F/32

2019. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Könnyű ám mondani, hogy KERESS olyat aki megbecsül. Szerinted mit csinál a kérdező? Vagy azt gondoljátok, direkt a legprolibb suttyóknál próbálkozik?

Egy elsőre rendes, egyszerű pasi is lehet f@s.z, nem egyszer jártam így én is és ismerőseim is. Receptet nem tudok mondani. Én eljöttem külföldre, itt találtam norm ális párt, de persze nem ismerek itt mindenkit, lehet hogy itt is sok a suttyó. Szerintem le kell tojni, szintén csak használni a pasikat.

2019. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Uhhh annyira emlékeztetsz önmagamra, huszonakárhány éves koromból... Bárcsak tudnám a tuti receptet, akkor nem lennék egyedül. Nekem ebből egy coachnak sikerült valamennyire kirántania, aki azt mondta: "Miért kéne ennek megrendítenie az önbecsülésedet? Attól, hogy valaki bunkó, még lehet jó ízlése."

Nekem ez az egy mondat némiképp helyrebillentette a dolgokat, de tény, hogy sokat dolgozom magamon a sok barom miatt. És tudd, nem vagy egyedül (sajnos).

2019. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!