Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a legtöbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a legtöbben úgy, hogy a szexkapcsolat csak a férfinak jó, a nő csak hagyja magát kihasználni?

Figyelt kérdés
Ha a nő nem akar férjet, gyereket, pénzt és kölcsönösen jó a szex, akkor miért lenne ez kihasználás?

2020. jún. 8. 08:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Van pár ilyen az ismeretségi körben, mindegyik egy normális randiból összealkudozott retek szar kb. A nő párt keresett, aztán talált egy herét, akinek nem kellett, de ingyen puncinak megtartotta, a hülye pitsa meg inkább belement, hogy egy kicsit érezze a törődést, közben meg reménykedik...


Nagyon kevés nő akar szerintem ténylegesen szexkapcsolatot. A többségnél csak kialkudják, de addig is reménykedik.

2020. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Őszintén? Az egyetlen viszonyítási pontom a témában a Girls (HBO) sorozat első része. Nekem először egyszerűen nem volt gyomrom hozzá, hogy ezt a kitalált, játékfilmben ábrázolt szexkapcsolatot végignézzem (illetve azt, amit az adott rész mutatott belőle). Aztán, mivel a főhősnő egy sokszínű figura volt, részben megértettem azt a hozzáállást, amely egy ilyen kapcsolathoz vezette. De teljesen sose sikerült. Nekem egyszerűen az a benyomásom a filmben látottak alapján, hogy ezek ketten kölcsönösen használják egymás testét. Oké, ha nekik jólesik, csinálják. Én ebből kösz, semmilyen formában nem kérek. Ja, és nem is akarok tudni róla, ha mások meg igen. Magánügy.
2020. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

"Mert a nők nagy része nem tud/szeretne érzelmek nélkül szexelni."


Vonzódás nélkül. Nagyon nem ugyanaz.

2020. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalataim alapján két szexkapcsolatom lehetett volna (nem lett belőlük semmi, ki is fejtem miért). Mindkét esetben a lányok erőltették az egészet, mondván, hogy csak szex, de már a motivációjukon látszott, hogy abban reménykednek, hogy én majd pár aktus után beléjük szeretek.


Nem mondom, hogy egy nő nem tud érzelmek nélkül ilyen kapcsolatban lenni, de általában nem ez a jellemző.

2020. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert egy nő nem használ ki egy férfit. Ki menne oda egy szerencsétlen sráchoz hogy a szeretője legyen?
2020. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15 és ebből az következik, hogy akkor a férfi használja ki a nőt? Olyan lehetőség nincs, hogy mindkettőnek jó legyen?
2020. jún. 8. 16:31
 17/18 anonim ***** válasza:

Van egy idevágó dal, amiből idéznék: " If it makes you happy, it can't be that bad. If it makes you happy, then why the hell are you so sad?"


https://www.youtube.com/watch?v=ChYK2aE0znk

2020. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mennyi kamu, méghogy a nők nem szexelnek érzelmek nélkül.
2020. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!