Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj velem? Mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Mért nem tudom elfelejteni ha rosszul bánt velem?

Figyelt kérdés
Kb fél évvel ezelőtt neten megismertem egy srácot. Külsőleg nagyon bejöttünk egymásnak, de belsőleg folyamatosan eltávolodtunk. Nem bánt jól velem, sokszor napokra eltűnt szó nélkül, meg hazudozott is. Én sem voltam túl kedves hozzá, hamar robbantam. Volt egy személyes találkozó is ami szintén rosszul sikerült. Utána nem is hallottam róla többet. Ennek már 4 hónapja. Azóta nem bírom kiverni a fejemből, hiányzik. Vele akarok lenni annak ellenére hogy tudom hogy milyen nehéz jellem.
2020. jún. 10. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így olvasva te is az vagy...
2020. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van 1-esnek igaza van, te is nagyon nehéz eset vagy mint ő.
2020. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Borzasztó felszínes lehetsz, ha a külseje felülírja a viselkedését és emellett borzasztóan üres lehet az életed, ha ennyi idő után is ezen agonizálsz.
2020. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akik nehezen/nem tudják elengedni a dolgokat. Alapvetően nekem is nehéz sok dolgot "elfelejtenem". Ilyenek a sérelmek, igazságtalanságok, rossz kapcsolatok.

Arra kellene koncentrálnod, hogy ami nem visz előre, hanem hátráltat, lehúz, azt hogyan tudnád feldolgozni magadban.

Tereld el a figyelmedet, próbálj meg tudatosan nem gondolni rá, esetleg hogy könnyebb legyen, másokkal ismerkedni. Aztán szép lassan fogod felejteni ezt a sztorit.

22/N

2020. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!