Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konkrétan mik azok a dolgok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan mik azok a dolgok, amiket egy ember csak párkapcsolatban tanulhat meg és párkapcsolati tapasztalat nélkül fogalma sem lehet róla?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam már kérdéseknél, hogy sokan nem kezdenének olyannal, akinek még nem volt kapcsolata, mert alapvető dolgokat kellene magyarázni neki, biztos képtelen lenne az együttélésre, stb. Mik ezek az alapvető dolgok?
2020. jún. 10. 18:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%
#7 Tehát akinek nem volt még senkije, az balfasz, és ássa el magát? Milyen kedves vagy...
2020. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%

" nem kezdenének olyannal, akinek még nem volt kapcsolata, mert alapvető dolgokat kellene magyarázni neki, "


Hát valamikor mindenkinek volt egy első párkapcsolata. Legalább próbálkozása, egy hét, egy hónap, félév, stb.


Az első minta a család, a família, a baráti társaság.

Vannak, akiknél a családi minta nemigen létezik, mert pl. csak az egyik szülő nevelte, vagy pl. jobb, ha nem is vesz példát róla.

2020. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

"és ha nulla tapasztalattal vágsz bele akkor mire beletanulsz már elcseszted az egész kapcsolatot"


Baromság. Sokaknak az első kapcsolat is sokáig működik.

Nehogy elhiggy ilyen hülyeségeket, hogy tuti azért fog tönkremenni az első, mert nincs "tapasztalatod". Ráadásul nincs két egyforma ember. Ami valakivel működik, másnál nem fog.


Ezt az egészet azok szajkózzák, akiknek volt pár kapcsolatuk és azt hiszik, hogy ők ezzel mennyivel többet tudnak, pedig a nagy lófaxt.


Volt nekem is olyan barátom, akinek én voltam az első, és mégis évekig tartott, és teljesen más okokból mentünk szét.

2020. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első kapcsolat általában mindenkinek sokáig működik,az enyém is három év volt. De rövidebb lett volna,ha mai fejjel csinalom,mert tudom,hogy rengeteg dolog miatt volt működés képtelen a kapcsolat,de a tapasztalat hiánya miatt nem tudtam,hogy mikor kell belőle kiszállni. Első kapcsolat mindenkinek kell,de főleg a tapasztalat miatt. De úgyis vége lesz valószínűleg,szóval minek várna az ember erre éveket ahelyett,hogy már 18 évesen elkezdene tapasztalni,hogy mi az,amit egy kapcsolatban szeretne(nem feltétlen szexre gondolok),és minél több embert megismerjen,hogy minél nagyobb valószínűséggel találja meg a hozza leginkább illő part?

21N

2020. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%

"Sokaknak az első kapcsolat is sokáig működik."

Persze, mert nincs viszonyítási alapja és fogalma sincs, hogy amiben él az nem egy jó párkapcsolat. Emellett meg persze túl is idealizálja az első párját mert jajj de romantikus az első szerelmeddel leélni az életedet. Többek között ezért is kell a tapasztalat, hogy legyen valami fogalmad arról, hogy milyen is egy valóban jó (vagy először inkább egy nagyon rossz) kapcsolat, hogy tudj mihez viszonyítani.

És ehhez nem elég mondjuk a szülők kapcsolata. Nagyon kevés ember él valóban jó kapcsolatban. Az, hogy anya meg apa éldegélnek egymás mellett érzelmek nélkül a langyos fosban még nem lesz jó kapcsolat. De te ezt nem látod, pláne gyerekként nem. Csak azt, hogy végül is nem gyűlölik meg marják egymást. Csak ettől ez még mondjuk nem lesz egy jó párkapcsolat.

2020. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%

Szép és jó, hogy mindenkinek volt első kapcsolata, de bmeg, nem több év párkapcsolat, önálló élet és együttélés után 25 évesen akarok más első párjaként bszakodni.

15-20 éves koromban túlvoltam ezen, fejlődtem. Ma már nekem csak nyűg, ha a másik tapasztalatlan.

2020. jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen, ez is csak egy a népszerű bullshitek közül.
2020. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Annyira bírom,hogy megy a lepontozas,és nem azért,mert a válasz valóban haszontalan lenne,hanem mert szimplán nem egy véleményen van a tiéddel :D
2020. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam.
2020. jún. 12. 13:34
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem neked ment kérdező,hanem a lepontozoknak :)
2020. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!