Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nőnek csak a pénz, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Minden nőnek csak a pénz, és a kinézet számít egy pasiban, az anyagi boztonságot keresik? Miért?

Figyelt kérdés
Minden nő dolgozniöakar már szinte, és ciginek tartják ha otthon háziaskodnak! De mégis, akkor miért választalak mimdig jó anyagi helyzetű pasit? Nem mondanak ellent önmaguknak? Mert ők az mondják nem számít nekik a pénz, de valahol mindig kibújik a szög a zsákból, hogy pedig igen a szétválàs mindig anyagi gondokból van, vagy nem jönnek össze olyan pasival aki például egy sima munkás. Miért tagadják nagyon is fontos nekik a pénz?
2020. jún. 10. 22:17
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

"Erre is mindárt jön a megmondó okoskodó válaszok."


Tudod sugárzik rólad ez élőben is. Hiába mondasz bármit, egyszerűen leri ha valaki érdeklődése nem őszinte, és csak egy "hátrányos helyzetű, könnyen kapható lyuknak" nézik.

2020. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
82%
Ha szerinted minden nő egyforma, miért szeretnél tőlük bármit is?
2020. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy ezt a választ fogom kapni! Nem lepett meg!
2020. jún. 10. 23:14
 24/50 A kérdező kommentje:

'Ha szerinted minden nő egyforma, miért szeretnél tőlük bármit is?'


Ha a nők azt mondják minden pasi egyforma, miért kellett kipróbálniuk mind?

2020. jún. 10. 23:15
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha egy nőnek sikerült elköltöznie, miért nem várhatja el ugyanezt a másik oldalról? Miért bűn, ha nem akar eltartani egy ipsét, pláne, ha még gyereket is akar?
2020. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
83%
Te összejönnél magaddal?
2020. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Maggamal minek, nem vagyok meleg.
2020. jún. 10. 23:27
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő lennél.
2020. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

ha csak a külső számítana, vagy az anyagiasság,a felvágás, hogy nekem milyen pasim van, és bárkit áeg kaphatok, és jobbat akár nyilván nem.


De mivel sejtem hogy nem vagyok valami 'szép' pasi, ezért

zárkóznak el tőlem!



De ahogy ismerem magamat, és ha hírtelen nő lennék akkor igen, össze jönnék magammal merr azt én értem hogy mi zajlik le bennem. Más nem! Ha nő lennék egy másik személy, és én egy másik személyben igen össze jönnék. De mivel a nők csak a külső alapján töntenek, vagy kisugárzás alapján vagy mitudom én,ezért nem jönnek össze velem.

2020. jún. 10. 23:37
 30/50 A kérdező kommentje:
És nem hogy összejönni pff szóba se állnak velem!
2020. jún. 10. 23:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!