Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nőnek csak a pénz, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Minden nőnek csak a pénz, és a kinézet számít egy pasiban, az anyagi boztonságot keresik? Miért?

Figyelt kérdés
Minden nő dolgozniöakar már szinte, és ciginek tartják ha otthon háziaskodnak! De mégis, akkor miért választalak mimdig jó anyagi helyzetű pasit? Nem mondanak ellent önmaguknak? Mert ők az mondják nem számít nekik a pénz, de valahol mindig kibújik a szög a zsákból, hogy pedig igen a szétválàs mindig anyagi gondokból van, vagy nem jönnek össze olyan pasival aki például egy sima munkás. Miért tagadják nagyon is fontos nekik a pénz?
2020. jún. 10. 22:17
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne összejönniük veled? Honnan kéne tudniuk, hogy mi zajlik benned? Miért érdekelné őket, hogy mi zajlik le egy ismeretlenben?
2020. jún. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

Inkább úgy kellett volna írnod hogy: 'miért jönnének össze egy átlagos/ vagy ronda pasival'


Egyébként meg másokkal meg össze jönnek azért! És szarul esik hogy én ebből kimaradok!

2020. jún. 10. 23:45
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert másokkal összejönnek, nem kell veled is.

Sajnos az se érdekel senkit, ha ez neked rosszul esik, ugyanis senki nem fog összejönni olyannal, akihez nem vonzódik, mert akkor pedig a saját boldogságát teszi tönkre.

El kellene gondolkoznod, hogy miért vagy egyedül, ugyanis számomra "csúnya" férfiakat is ismerek, akik párkapcsolatban élnek, hozzáteszem, egyikük se milliomos. Ellenben jó a humorérzékük, nagyon jól lehet velük beszélgetni, családcentrikusak és némelyikük kifejezetten intelligens és művelt.

2020. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
De hát nem ismernek. Honnan tudhatják milyen lehetek. Csak küldőre hagyatkozhatnak. Ezekszerint akkor nem vonzó a külsőm!
2020. jún. 11. 00:11
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
Hol és hogyan kezdeményezel a nők felé?
2020. jún. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Neten.de már feladtam ott is. Jó ideje nem erőketem mert felesleges. Azt hogy, való életben miért nem, az most kivitelezhetetlen. De gondolom mitörténne ha személyesen szóllítanám le őket. A netből ki indulva!
2020. jún. 11. 00:17
 37/50 anonim ***** válasza:
Mi alapján írsz azoknak a nőknek, akiknek?
2020. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

Hát, random nőknek. Társkeresőn is próbálkoztam. De 3 hónap után telhesen kiborított. Voltak olyanok akik vissza se írtak pedig türelmes voltam nem bunkó! Ilyen kezdenényezés, és volt olyan aki nyíltam meg mondta hogy mással írogat, és messze lakik tőle. Tőlem csak tíz km-terre lakott. Megis mondtam nekik hogy én közel lakok és mégis aki messze lakik annak ad esélyt. Nem erőltettem.99%-ék lekakilt magasról. Az 1% túl messzelakott. Trhát kimorultam és töröltem!


Facebookon detto ugyanez azt sem használom már mert minek vele fmradtam h én írol mindenkie! Szóval azzal is befejeztem, csak a fakék jelölgetnek, aztán azok is eltünnnek. Az ismerőseim 90%-a elvan tűnve az oldalról 1000 ismerősből 50 elérgető abból fele rokon a többi írtam de nem válaszoltak. Szóval felhagytam vele, jelölni hiába jelölök köszönésre se ragálnak. Szóval ez van nem tudom mitcsináljak hogy egy kicsit érvényesüljek.

2020. jún. 11. 00:28
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

"Hát, random nőknek."

Ez a probléma. Nem az van, hogy megismersz egy nőt, aki szimpatikus, és szeretnéd jobban megismerni, hanem kétségbe vagy esve, és az is mindegy, hogy ki ő, csak nő legyen és válaszoljon. A nők nem hülyék, pontosan tudják ezt, ezért se válaszolnak.


"Megis mondtam nekik hogy én közel lakok és mégis aki messze lakik annak ad esélyt."

Neked ahhoz semmi közöd, hogy ő kinek és miért ad esélyt. Nem ismered, semmilyen jogod nincs kérdőre vonni.


"Facebookon detto ugyanez azt sem használom már mert minek vele fmradtam h én írol mindenkie!"

A Facebook még mindig nem társkereső és ismerkedős oldal, ott én is minden ismerkedőt tiltottam.


Az még érdekelne, hogy mit írsz ezeknek a random nőknek, akikről semmit se tudsz.


Az alapvető probléma, hogy olyanoknál próbálkozol, akiket láthatóan nem érdekelsz. Először is hagyd ott az internetet, és lépj ki a való életbe. Biztos vannak dolgok, amik érdekelnek. Ebből lenne érdemes kiindulni, vagyis olyan közösségekbe járni, ahol hasonló érdeklődések vannak, ami már önmagában egy jó és biztos kezdet. Az ilyen csoportokban az emberek eleve nyitottabbak egymásra is épp ezért.

Leírok pár példát, hogy a környezetemben lévők hogy ismerkedtek meg a jelenlegi párjukkal:

- én egy színházi előadásom ismertem meg a barátomat, mellém szólt a jegye és a szünet alatt elkezdtünk beszélgetni, majd elérhetőséget cseréltünk.

- a húgom egy nyelvtanfolyamon ismerte meg a barátnőjét.

- a bátyám és a barátnője évek óta ugyanoda jártak vívni, majd szép lassan egymásba szerettek.

- az egyik legjobb barátnőm egy koncert során ismerte meg a barátját.

- egy másik barátnőm az egyetemi csoporttársával jött össze.

2020. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

'Hát, random nőknek."


Ez a probléma. Nem az van, hogy megismersz egy nőt, aki szimpatikus, és szeretnéd jobban megismerni, hanem kétségbe vagy esve, és az is mindegy, hogy ki ő, csak nő legyen és válaszoljon. A nők nem hülyék, pontosan tudják ezt, ezért se válaszolnak.'


Te mit csinálnál ha ráírnál egy nőre és nem érdekled? Próbálkozok a másiknál Nem? Nem úgy csináltam hogy egy nap ráírtam százra! Nem! Ez sok év alatti probléma, hogy nem érdeklem őket! És nem, nem mind egy milyen nő olyanra írtam aki nem r*bancos, aki nem is olyan szép, mert annyira nekem nem számított! Azt pontosan tudják hogy kétségbe vagyok esve honnan? Többi csávók mit csinálnak és mindenki mit csinál? Keresi a megfelelőt addig míg meg nem találja. Érdekes, mások a netről találnak társat. Milyen érdekes. Na mind egy. Semmit nem tudnak rólam. csak a kibaxott külső van előttük .


'Facebookon detto ugyanez azt sem használom már mert minek vele fáradtam h én írok mindenkie!"


A Facebook még mindig nem társkereső és ismerkedős oldal, ott én is minden ismerkedőt tiltottam.'



Épp az hogy nem társkereső, mégsem különbözött a face, a társkeresővel, itt is, meg ott is leszartak, de meg súgom neked, a face a legnagyobb társkereső!

És hogy mit írok nekik? Kezdeményezek, például egy sziával, vagy de ismerős vagy, vagy tetszik a kutyád, bármi érted?


'Az alapvető probléma, hogy olyanoknál próbálkozol, akiket láthatóan nem érdekelsz. Először is hagyd ott az internetet, és lépj ki a való életbe. Biztos vannak dolgok, amik érdekelnek. Ebből lenne érdemes kiindulni, vagyis olyan közösségekbe járni, ahol hasonló érdeklődések vannak, ami már önmagában egy jó és biztos kezdet. Az ilyen csoportokban az emberek eleve nyitottabbak egymásra is épp ezért'


Miaz hogy olyanoknál? Nincsennek 'olyanok' csak olyanok vannak akiknek nem tetszek és én senkinek nem tetszem. Még a világ legkedvesebb, leg inteligensebb nő se ír vissza ha nem jön be egy férfi neki, szóval olyan nincs hogy rosszaknál próbálkozik valaki, csak csupán rossz a külseje a kezdeményezőnek!



Mondtam, hogy egyenlőre kivitelezhetetlen a személyen ismerketés. De ezekután mit várjak tőle, max, hogy személyesen meg mondanák h bocs van barátom, vagy legyünk barátok, rosszabbik esetben elküld a halál f*ra. Mégis ha sok éven át több milló csajból nem érdekltem egyetse, hogy majd személyesen meg változik minden? Nem! Személyesen rosszabb lenne. Nem hiszek már benne. Neted bizonyitották, hogy álnak hozzám! Sehogy!

2020. jún. 11. 00:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!