Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nőnek csak a pénz, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Minden nőnek csak a pénz, és a kinézet számít egy pasiban, az anyagi boztonságot keresik? Miért?

Figyelt kérdés
Minden nő dolgozniöakar már szinte, és ciginek tartják ha otthon háziaskodnak! De mégis, akkor miért választalak mimdig jó anyagi helyzetű pasit? Nem mondanak ellent önmaguknak? Mert ők az mondják nem számít nekik a pénz, de valahol mindig kibújik a szög a zsákból, hogy pedig igen a szétválàs mindig anyagi gondokból van, vagy nem jönnek össze olyan pasival aki például egy sima munkás. Miért tagadják nagyon is fontos nekik a pénz?
2020. jún. 10. 22:17
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
0%

Azert valnak, hogy lehessen pumpolni a biologiai apat, es ha sikerul vmi balekot talalni, az is be tud adni a kozosbe.


Ket anyagi forras jobb, mint egy. Nem?

2020. jún. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira egyforma minden nő, akkor mondjuk ne keress ilyen görcsösen kapcsolatot. Persze aki külsőleg nem tetszik azzal én se jövök össze, de a belső fontosabb. (Nem tudom azt mondani hogy minden nőnél, mert én is csak egy vagyok a sok közül)

A mostani barátomat például nem találtam vonzónak az elején, egyenesen csúnyának gondoltam. Mégis beleszerettem. Nagyon jó humora van, imádni való személyisége. Adtam neki esélyt és nem bántam meg.

A külseje megszépült a szemembe, semmilyen izomagyú pasi nem tudna annyira vonzó lenni mint ő.

Nos akkor kérdezem én...

Te belsőleg mit tudsz felmutatni?

(Mert a válaszidból eddig nem derült ki semmi)

2020. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

"Te mit csinálnál ha ráírnál egy nőre és nem érdekled?"

Eleve nem írnék rá ismeretlenül senkire a semmiből. Miért érdekelnéd? Szerinted ha ő ismerkedni szeretne, nem élőben tenné azt ismerősei között, vagy egy társkeresőn?


"Azt pontosan tudják hogy kétségbe vagyok esve honnan?"

A görcsölésből, ami átitatja a szavaid, és az egész párkapcsolathoz való hozzáállásod. Ennél taszítóbb tulajdonság nem létezik. Látszik, hogy neked csak az a lényeg, hogy nő legyen, nem érdekel az, hogy ki ő. Szerinted melyik nőnek szimpatikus ez?


"a face a legnagyobb társkereső!"

Nem, a Facebook nem társkereső, nem lesz az, csak mert néhány ember arra használja.


"Kezdeményezek, például egy sziával, vagy de ismerős vagy, vagy tetszik a kutyád, bármi érted?"

Ezek a legrosszabb és legszemélytelenebb indítások, amiket harminc másik nőnek is elküldhetsz (a kutyát kicseréled bármire) és ő ezt fogja gondolni, és igaza is van.

- szia: most én mit kezdjek azzal, hogy egy idegen köszön? Köszönjek vissza? Ha szeretne valamit, írja le, hogy mi az, és majd eldöntöm, hogy szeretnék-e foglalkozni vele ennek tudatában.

- kutya: oké, tetszik neki, és? Talán megírom neki, hogy milyen fajta a kutyus, de ennyi.

- ismerős: megírom neki, hogy bocsánat, de összekever valakivel, mert én tudni fogom, hogy biztosan nem ismerjük egymást, és ezek a kamu dumák csak egy tiltást érnek meg.


Az internetes és a valós ismerkedés egyáltalán nem ugyanolyan. Az utóbbit általában több ember használja és sikeresebb, hosszabb távú eredményeket érnek el vele. Mi akadályoz meg abban, hogy úgy ismerkedj, mint az előző válaszomban szereplő példaemberek?


Az a problémád, hogy görcsölsz. Ideges vagy, ekörül forognak a gondolataid és az emberek (te esetedben nők) jogosan menekülnek előled a párkeresés terén,

A másik, hogy olyanoknál ismerkedsz, akik egyértelműen nem nyitottak rád. Például a Facebook nem társkereső. Minél jobban ekörül forog a gondolkodásod, annál messzebbre lököd magadtól a párkapcsolat esélyét. Szinte mindenki, akiről tudom, hogy szerető párkapcsolata van nem kereste azt, amikor összejöttek, csak összesodorta őket az élet.


Csak arról írtál, hogy Facebook-on hogy indítod a beszélgetést, társkeresőn hogy csinálod? Sose regisztráltam fel egy társkeresőre se, de csak akkor válaszolnék ott bárkinek, ha írna magáról pár sort (Szia. XY vagyok, ezek érdekelnek főleg, blabla) és leírná, hogy én miért vagyok neki szimpatikus (Láttam a profilodon, hogy érdekel a lovaglás, én is szoktam, blabla).

2020. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én egyedül is megteremtettem magamnak az anyagi biztonságot, éltem, mint a befőtt. Párválasztásnál, akivel komolyan tervezek feljönnek közös kiadások, később összeköltözésnél, esetleg családalapításnál pedig pláne, szerintem nyilvánvaló, hogy olyan emberrel megyek bele ilyen döntésekbe, aki nem fogja kockáztatni az anyagi biztonságunkat.
2020. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

43.


Te most nő vagy? Mert ha az,fingod nincs az egészről!

2020. jún. 11. 15:17
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

#45

Teljesen lényegtelen, mert azon, hogy te mit gondolsz a véleményemről, nem az én nemem, korom, rasszom, vallásom fog befolyásoló tényező lenni.

A szavakra kéne figyelned.

Egyébként pedig már több helyen is erősen utaltam rá.

2020. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Ha nő vagy, nem tudod milyen l elveszett férfinek lenni! Nem tudod átérezni milyen, nem élted át, mert te más dimenzióban élsz, nő vagy! Azt hiszed hogy sírok itt és sajnáltatom magam, meg a többi hozzám hasonló ember, de nem erről van szó ugyanis nem érted ezt. Igyanúgy egy férfi nem sem tudja átélni, vagy átérezni a női problémákat. Gondokat, mert nem abba élünk, sose tapasztaltuk meg.
2020. jún. 11. 15:58
 48/50 A kérdező kommentje:
És egy férfi problémát csak azt tudja átérezni aki ebbe a helyzetben van! Egy nő csak ossza az észt, meg lenéz hogy mert 'gyengge pasi,és nyafog neten, és mondod a a te női látású verziódat a megoldásra, holott te is tudod hogy nem jönnél össze akárkivel, és mindig a külső lesz a az első szempont!
2020. jún. 11. 16:02
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

Viszont egy férfival jöttem össze. Olyannal, aki nem Facebook-on írt rám kéretlenül.

Megpróbálhatod semmissé tenni a szavaimat azzal, hogy nő vagyok, de ezzel csak magadat ásod alá, ahelyett, hogy átgondolnád a saját sikertelenségedet.

Teljesen mindegy, majd rájössz, hogy nem elutasítani kell mások véleményét, hanem átgondolni.

Egyébként egy másik válaszolótól felmerült, hogy te mit tudsz felnyújtani. Mit tudsz felmutatni? "Te belsőleg mit tudsz felmutatni?"

2020. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:

'Viszont egy férfival jöttem össze. Olyannal, aki nem Facebook-on írt rám kéretlenül.'


Nem minden nő olyan mint te! Rengetegen jönnek össze facebookon , társkeresőn, azt hogy te ilyen helyzetbe találtad meg a párod, nem jelenti azt hogy a netes ismerkedés reményveszett és halott! És az a pasi aki fullos kinézetre, és ha jó módú csalba nevelkedett, vagy jó az anyagi helyzete, a netes ismerkedés az egyenesen zöld út. Ismerek nem egy fiút, aki a csak neten jött össze nőkkel és még írnia sem kellett rájuk írtak a nők! Na mind egy, ez egy másik réteg világa.



'Megpróbálhatod semmissé tenni a szavaimat azzal, hogy nő vagyok, de ezzel csak magadat ásod alá, ahelyett, hogy átgondolnád a saját sikertelenségedet.'


Nem ásom alá, de xart se tudsz rólam! A sikertelenségem nem tudok változtatni! Esetleg ha plasztikai műtétre lenne sok millióm és hajbeültetésre akkor else kéne gondolkodnom hanem cselekednék. De hidd el sokszor elgondolkodtam már mi lehet az oka ennek, de mindig oda lyukadok, és az élet az bizonyítja hogy a külsőm a gond és az hogy nem vagyok jó módú pasi.


'Teljesen mindegy, majd rájössz, hogy nem elutasítani kell mások véleményét, hanem átgondolni.'



Mimdenkinek lehet véleménye, de az nem biztos, hogy jó. De ez így van jól.



"Egyébként egy másik válaszolótól felmerült, hogy te mit tudsz felnyújtani. Mit tudsz felmutatni? "Te belsőleg mit tudsz felmutatni?"


Belsőt nem lehet felmutatni csak úgy, azt nem tárgyilagos dolog, azt csak úgy lehet ha megismer valaki, és idővel a belsőt, vagy tévedek?


Amúgy meg már megint az anyagiak, na megint kibújt a szög a zsákból!


'Mit tudok felmutatni'

Miköze ennek a belsőhöz? Magadnak mondassz ellent a szavat üti a másikat, egyszer a belsővel jöttök, de de még hozzá teszitek mit tudok anyagilag felmutatni, csűritek csavarjátok, de igenis az anyagiasság az ami a szemetek előtt van most is. Na mind egy.

2020. jún. 11. 16:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!