Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kezelni az elutasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezelni az elutasítást? 23/L

Figyelt kérdés
Ti éreztétek már, hogy évek múlva is megszakad a szíved érte, mert úgy tűnt, hogy kedvel, de valójában nem voltál neki úgy elég jó és vonzó?:(

2020. jún. 7. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen. Nem a negatívumot kell látni a dologban, hanem a pozitívumot.

A pozitív oldala pedig, hogy ezzel esélyt adott arra, hogy megtaláljam azt az embert, akinek valóban kellek és aki nekem is valójában kell.

2020. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Ugyanebben a cipőben vagyok és fogalmam sincs mi tudna ebből kirángatni.

Azt hittem, az idő ezt is megoldja, azt mondják, mindent megold. De ott vannak a tüskék, akármennyi idő is telik el.

Mondjuk én még "csak" 8 hónapnál járok.

32N

2020. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Rengeteg nőt nem is utasítják el, mert inkább óvja magát és nem kezdeményez meg kiteszi magát a huspiac rá és várja, hogy legyen már valami

Na meg sokan azt mondják, hogy ez nem fájhat, mert ez semmiség, de amit még nem éreztem(még nem volt soha semmi), az nem tudom milyen. Én sem mondanám azt, annak az embernek, aki leesett egy székről, hogy ahh ez semmiség, ez nem fájhat, mert még nem ütköztél fának

2020. jún. 7. 13:30
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sok nő erzelemmentes, így nem tudják aterezni, amiről beszélek. És a kapcsolataik sem túl intimek... Pl. Nem tudom elképzelni, hogy hazaér a parjuk a munkából és atolelik és azt mondják neki, hogy hiányoztál :)
2020. jún. 7. 13:33
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Más is szakított már, és mással is szakítottak. Vannak érzéketlen emberek, és vannak akik nem azok. De ha csak sírsz és a sebeid nyalogatod, akkor azzal semmit sem fogsz elérni.


Gyászold meg a kapcsolatot, majd lépj tovább. Vond le, hogy mi volt a gond, ő mit rontott el, te mit rontottál el. Keress hobbit, vagy sportolj. Ezek lekötik a figyelmed és a sport még jót is tesz, plusz adhat önbizalmat is. A konditeremben pedig sok új embert ismerhetsz meg, ahogy ha olyan hobbit keresel, amit nem egyedül kell csinálni akkor is.

Van élet nélküle is, de ha csak szenvedsz, akkor egy fokkal nem leszel előrébb a büdös életben sem.

2020. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Évekig teljesen felesleges ilyesmit cipelni. Van egy folyamat, amin át kell esni, van, akinek hosszabb ideig tart, de ha nem tudsz tovább lépni, akkor menj el pszichológushoz.
2020. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogyha rosszul fogalmaztam, de mi nem jártunk és még sosem jártam senkivel

Ő csak elutasított

2020. jún. 7. 14:18
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha senkivel nem jártál, akkor nem is ő hiányzik már régen, hanem csak az, hogy legyen valaki. Teljesen felesleges egy soha nem létezett kapcsolatot ennyire idealizálnod.
2020. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ah nekem ez soha nem fog sikerülni
2020. jún. 7. 14:35
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy többet nem pazaroltam el rá.Ennyi.
2020. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!