Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lezárnád az ismerkedést egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezárnád az ismerkedést egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Én 22f, ő 20l.


Egy programon megismertem egy lányt, nagyon szimpatikus, aranyos, kedves, minden ami kell. 2 hétig csak chateltünk vagy hívásban beszéltünk, mert nem akart egyből eljönni velem valahova. Illetve elmondása szerint senkivel sem, 2-3 hétig csak neten keresztül szokott ismerkedni, utána megy el randira, ha rákérdeznek.


Hétfő este meg is volt a találkozás, szerintem jól sikerült, végig mosolygott, nevetett, beszédes volt, csók is volt.

Majd a végén kérdezett egy számára fontos dolgot, mert szerinte ez fontos az ismerkedés elején.


Rákérdezett, hogy mit reagálnék, ha a kapcsolatban ő csókolózna, vagy szexelne is egy fiú barátjával, mert ott, abban a pillanatban hiába van kapcsolatban, ez jól esik neki.

Eléggé ledöbbentett ez a kérdés, elmondtam a véleményemet a megcsalásról, és hogy bárki is csinálná, bármennyire is szeretném a másikat, én szakítanék az illetővel.


Láttam, hogy nem tetszett neki a válasz, el is mondta, hogy szerinte a megcsalás megbocsájtható, főleg ha egyszer történik, és nem volt érzelmi alapja. Majd megmondta, hogy nem ezt a választ várta tőlem.

Azt is elmondta, hogy eddig négy "kapcsolata" volt, egy komoly, ott ő szakított a sráccal, egy megcsalta őt, de megbocsájtott és együtt maradt még egy évig, és utólag tudta meg, hogy továbbra is csalta, kettőnek pedig csak szexre kellett.

Végül kb. negyed óra múlva elköszöntünk egymástól.


Hétfő este óta nem is kerestem, ma reggel írt nekem, hogy hétvégén egy barátnőjével és annak a barátjával valahova este be akarnak ülni, nincs-e kedvem velük menni.


Eddig tényleg csak pozitív dolgokat tudtam róla mondani, de fentebbi téma óta nem tartom annyira jó ötletnek, hogy egy ilyen lánnyal ismerkedjek továbbra is.


Ti mit gondoltok erről?



2020. jún. 11. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Menekülnék, ha ilyen férfivel lenne dolgom, mint amilyen ő nőben. Fertő.
2020. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tuti hányingerem lenne egy ilyen jellemű lánytól és már nem lenne kérdés, mert ennél kevés kiábrándítóbb dolog van.
2020. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekesen gondolkodik a párkapcsolatról és a megcsalásról.

Innentől lényegében kijelentette, hogy simán megcsal(hat), bármikor, ha neki úgy esik. Szép!! Szerintem arra volt kíváncsi, hogy Te megbicsajtanál e...szóval, ha téged nem zavar...

Majd gyorsan összejön neki egy-két gyerek, azt nézhet, hogy hogy is volt ez?

Szerintem felejtsd el!

2020. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős. Főleg hogy ezt már így az elején kijelenti.
2020. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A saját véleményem is az, hogy felesleges folytatni az ismerkedést, csak érdekelt, hogy mások mit gondolnak.
2020. jún. 11. 13:59
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az #1-hez.
2020. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is hasonlókat gondolnék és éreznék, amit te mondasz kérdező.

Igazán hozzá ez olyan pár való lenne, aki szintén ugyanígy ismételgeti.

Én ezt nem tartom férfiasnak. Sokkal jobban betalál, ha ritkán mondja, de jókor. Ez így elveszti a valódi értékét, jelentését, jelentőségét.

Az am-i filmekben I love you-znak másodpercenként, ott itt gáznak tartom.

2020. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor folytasd, ha egyutt tudsz elni azzal a tudattal, hogy massal is csinalja...

En lezarnam.

N

2020. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, bocs, ez egy másik kérdéshez ment volna.
2020. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Miutan nem husz ev hazassagbol szeretne szexualisan kikacsintgatni, ami masik kategoria, en nem kezdenek vele. Akkor legyen szingli, szexeljen, akivel jolesik, de ne beszeljen kapcsolatrol. Raadasul a nok fiatalon nem olyanok - meg-,mint a kanos tinifiuk.

No vagyok.

2020. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!