Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tarthatok attól, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarthatok attól, hogy ha ismerkedés közben a nő megtudja, hogy nincsenek már barátaim, úgymond egyedül vagyok, akkor ez nem fog tetszeni neki és idővel otthagy?

Figyelt kérdés

Szóval vannak is meg nincsenek is barátaim.

mindenki felnőtt, vagy elköltöztek, vagy gyerekük lett, vagy elköltöztek és gyerek is lett.


Lényeg, hogy csoda ha havonta de van akivel csak évente futunk össze.


Szóval az probléma e, ha programokra , kikapcsolódásokra csak ketten megyünk.


Azzal viszont nincs bajom ha a barátnőivel elmegy.


2020. jún. 1. 18:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs probléma, most erről nem tehetsz
2020. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
persze, hogy nem tehetek, csak van aki úgymond megijed attól, hogy a másiknak nincsenek barátai, és félnek, hogy akkor rájuk akaszkodik.
2020. jún. 1. 18:49
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám a raakaszkodos embereknek tök m1 hogy van baratjuk vagy sincs ugyis mindig a baratnojukkel lognak. Sokaig nekem is csak egy baratnom volt, mondjuk mi sokat talalkoztunk.
2020. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sincs 35 évesen barátom férfiként, a nők nem is vesznek, főleg emiatt sem) emberszámba.
2020. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Aki ezt nézi azt nem te erdekled hanem a haveri közösséged. Ebből levonni bármilyen begatív dolgot ostobaság lenne mint amilyen ostoba lenne maga a nő is ha ez fontos lenne neki. Elmondod normalisan, hogy alakult így ha rákérdez, aztán vagy elfogadja vagy lelép. Nem is ertem ez hogy lehet problema amúgy.🙂
2020. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ma pl volt két ilyen kérdés is itt 30-as férfiaktól, hogy x éve se párja, se barátai. 10 ből 8 kérdésben letámadták, hogyhogy nincsenek barátai (főleg nők voltak azok). A nők imádják ha egy férfinak kapcsolatrendszere van, ügyvédek, orvosok, mérnökök a haverjai, mert így tudják, hogy ez a férfi szociális fejlett, kiépített kapcsolatköre van és ezáltal akár előrelépés is lehet (pl munkáját elveszti, de a magasan kvalifikált barátok által úgyis lesz másik állása hamar).
2020. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem azért fontos lenne, hogy a páromnak legyenek barátai, haverjai, akikkel legalább hetente tartja a kapcsolatot, ha máshogy nem tudja, akkor telefonon.

Nekem is több barátnőm van, akivel már nem élünk egy városban, sőt egy országban, de heti 1x mindg ráírunk a másikra és ugyanott folytatjuk a beszélgetést ahol abbahagytuk.

Számomra fontos a szociális élet, én szeretem ha néha összejön a nagy haveri társaság, a páromnak is és nekem is a barátaim, sőt az ő párjaik is, grillezgetünk, eszünk-iszunk, születésnapokat megünnepeljük, esküvőket, babákat.

Nem amiatt fontos számomra a párom haveri társasága mert orvos,jogász, közgaszdászokból áll, nincs így, hanem mert szeretem ezeket a nagy összejöveteleket, eléggé szociális ember vagyok, igénylem hogy ne csak ketten legyünk mindig.

25N

2020. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az más mi is beszélünk neten meg telefonon, de azért nem naponta...

Férfiaknál nincs minden nap..


De találkozás ritka

2020. jún. 1. 21:16
 9/16 anonim ***** válasza:

Az én barátom minden nap beszél a legtöbb haverjával. Még azokkal is, akik Németországban vannak, nap 1-2 képet küldenek egymásnak, hogy most sörözgetnek, milyen finomat eszenek, lefotózzák a kertet :D

Nemrég költöztünk be a barátommal egy kertesházba, aminél kb csak a falak+tető volt meg. Mindenben lehet számítani a barátokra, a fiúk pikk-pakk lerakták a parkettát, csempét, befestettek, bútorokat szereltek össze, mi lányok pedig főleg takarítottunk. És ezeket mind munka után. Ha vannak igaz, rendes barátaid sokkal könnyebb az életed. Persze, nem arra értem, hogy dolgoztatod őket, mert mi is ugyanúgy visszasegítettük mindezt mikor más építkezett a csapatból. Aztán persze egy nagy házavató buli :) imádjuk a barátainkat, mi nem tudnánk meglenni nagy baráti társaság nélkül.

De kinek hogy.

2020. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Látod kérdező? Itt is elmondták, h szinte senki vagy ha nincs sok barát, haver, és jó ha szakemberek vagy befolyásosak.
2020. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!