Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gáz velem?

Figyelt kérdés
A lényeg h fiatal tinikoromban szerintem az égvilágon senkinek nem jöttem be. Olyan 17 lehettem amikor már akadtak fiúk akik flörtölnek velem. Sajnos olyan vagyok, hogy ha valaki közeledik hozzám és egész szimpi, akkor kielvezem h oda van értem aztán ha már sok akkor pofára ejtem. Akik még csak flörtölnek velem, azokkal meg imádok úgy szórakozni hogy beoltom őket viccből, amiből kialakul egy ilyen oda vissza ecelodes, és ezt iszonyatosan élvezem . A lényeg az h kínos, hogy soha semmifele fiúval nem tudom magam elképzelni kapcsolatban... Csak az tetszik aki elérhetetlen, aki néha azt mondja h gyönyörű vagyok néha még rám se néz ha ott vagyok a közelében. Akik meg közelednek felém, már az elejen tudom h amint felbatorodnak, én már minimálisan se fogok hozzájuk vonzodni, aztán csak pofára esnek. Lehet hogy valami baj van, amiért fiatal tinikent semmi modon nem kommunikáltsm fiúkkal? vagyis de, voltak akik néha kifiguraztak, vagy pl viccbol élvettek a tolltartom, nem engedtek ki az ajtón stb. Sajnos akkoriban elég határozatlan és önbizalomhoanyos voltam. Lehet a korábbi apró sérelmek miatt vagyok most ilyen? 21L

2020. jún. 6. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Milyen?
2020. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kb. most viselkedsz úgy, mint egy tini.

De már érzed, hogy ez neked sem jó.

2020. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Gyerekes viselkedés. Ez a korábbi sérelmek levezetése és az éretlenség kombója. Ezért kergeted azz aki rá se xar a fejedre és ezért nem tudsz mit kezdeni semmi közeledésével azon kívül, hogy ovis módjára reagálod le. Ha senkinek nem adod meg az esélyt semmire, akkor ne csodálkozz.
2020. jún. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Te dobtad őket tinikkrodtól kezdve és most is egy buta kislány vagy, mi a kérdés?
2020. jún. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nőőőőj fel! És légy nő!
2020. jún. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem gond ez, majd visszakapod.
2020. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy akkora bűn hogy viccelődsz velük, aztán nem jönnek be. Csak kiheverik hogy nem mindig az van elsőre amit akarnak. Az nagyobb gond lenne a megcsalnád őket vagy kisemmiznéd őket, vagy kicikiznéd őket (ahogy veled csinálták régen). Flörtölgetni nem tilos.
2020. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!