Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám leállítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leállítani a barátomat a cukiskodással? Ritkán nekem is tetszik de már nem érzem a szeretlek szó komolyságát. Pl:

Figyelt kérdés

Például:

Ő:-Kit szeretek?

Én:-Engem (?)

Ő:-Igen

És ezt minden formában imádokkal felcserélve, óránként legalább 1x.

Nekem ez a szó egy kicsit varázslatosabb volt eddig. De én már nem is mondom, csak ő de nagyon sokszor.


Tudom, ez egy apróság, és aranyos, de minden nap ilyenekkel elárasztani.. már nehéz.. hogy tudnám ezt megállítani hogy ne bántsam meg? Könnyen sértődik sajnos úgyhogy magára venné, ha azt mondanám hogy mondja kevesebbszer, mert nekem attól jobb.


2020. jún. 11. 13:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Én nagyon ritkán mondom ki azt, hogy "szeretlek", pont ezért, hogy ne infláljam el a szó jelentését. Soha nem öltöttem ilyen cuki formába. Esetleg magyarázd el neki, hogy attól, hogy egy szót többször ismételgetsz, nem lesz több a jelentése. Sőt
2020. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Lehet,csak olyan rossz érzés megbántani :(

Csak már annyiszor mondja sokszor szinte majdhogynem egymás után.. meg hogy szép vagyok.

Biztosan komolyan gondolja, csak már azt érzem, hogy persze szeret, persze szép vagyok. De még attól is jobban remegni kezdenek a lábaim, ha egy filmbe hallom, ahogy egy pasi mondja a lánynak.. :D nagyon fura ezt érezni, pedig ez nem kellene hogy negatív legyen, és mégis... nem értem.

2020. jún. 11. 14:02
 3/29 A kérdező kommentje:
Olyan hülyén érzem magam, hogy ezt mondom de inkább nyálas mint romantikus.
2020. jún. 11. 14:03
 4/29 anonim ***** válasza:
29%
Soha nem értettem, hogy lehet a "szeretlek" szót ilyen misztikusan használni, hogy ha kimondom, elhasználódik.
2020. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Mondom, nem a szavakkal van a baj, hanem azzal, hogy naponta 50-szer elismétli.

Ha valaki folyton visszaigazolást vár, az olyan mintha nem bízna eléggé a kapcsolatban (magában?)

2020. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Igen, a párom is ezt gondolná/gondolja.
2020. jún. 11. 14:07
 7/29 anonim ***** válasza:
53%
Mondta, hogy ezt gondolja?
2020. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Mármint amit a 4. Válaszoló írt, azt gondolja és mondta is régebben, hogy neki ez a szó ilyen, elhasználhatatlan.
2020. jún. 11. 14:09
 9/29 anonim ***** válasza:
36%
Mert az. Ennyi erővel ha mindennap mondják neked, hogy "utállak, senki vagy", akkor egy idő után nem fog fájni?
2020. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
A szeretetet sokféle módon ki lehet fejezni, nem csak szavakkal (sőt igazából elsősorban nem szavakkal). Nyilván nem veszíti el a jelentését, de nem is kell folyton mondogatni
2020. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!