Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódíthatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám meg a kiszemelt pasit?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, és azt is tudom, hogy én is tetszem neki- mert elmondta. Viszont kicsit visszahúzódó, bátortalan típus. Egy tanfolyamról ismerem, elég sokat szoktunk írni fb-n, hamarosan pedig találkozunk a vizsgán. Hogy viselkedjek vele, legyek én a kicsit nyomulósabbn vagy hagyjam meg neki a hódítást? Esetleg mondjam meg, hogy tetszik nekem? Magam sem tudom miért akarom ennyire ezt a pasit, de az első pillanattól fogva érzem hogy nem lehet véletlen a találkozasunk, annyi közös van bennünk. Ahogy utoljára látott azóta fogytam 7 kgt, és akkor soha nem volt rajtam smink :D mert késésben voltam mindig.

Most szeretném levenni a labáról, milyen ruhát, sminket ajánlotok?

Ha ez kicsit segít: derékig érő sötétbarna hajam, barna szemem, és világos bőröm van.

Előre is köszönöm a segítséget :)

20/L


2020. jún. 12. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgára való sminket és ruhát.

Hívd el valahova megünnepelni a vizsgátokat, ott már kiöltözhetsz csinosabban, de ne vidd túlzásba, főleg ha bátortalan, nem akarod elijeszteni. :)

2020. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Musztafa Kebab ***** válasza:
100%

Bátorítsad, mosolyogj sokat, érintsd meg és hasonlók. Lássa, hogy nem utasítanád őt vissza és, hogy neked is tetszik ő.


Öltözz nőiesen. Sminket csak akkor, ha dob az arcodon, ha alapból szép az arcod és nincs mit takargatnod a sminkkel, akkor nem, amúgy valami egyszerű natúrsmiket. Miniszoknya az jó ötlet vagy egybe ruha.

2020. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le vele hajrá
2020. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Musztafa Kebab ***** válasza:
100%
Nyilván ez lesz a vége, ha minden jól megy, tudja ő ezt szurkolók nélkül is.
2020. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Hát én is eléggé bátortalan és visszahúzódó vagyok. Szerintem a legtutibb az lenne ha szerinted te is tetszel neki, hogy megmondod neki konkrétan.

Az megkönnyebbülés lenne neki is, hogy nem kell attól aggódnia, hogy esetleg nem sikerülne összejönnötök a bátortalansága miatt.

Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.

2020. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Ez mióta tini kategória? Azt írod, hogy 20 éves lány vagy, az már messze nem tini....
2020. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el egy kávéra vizsga utan
2020. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és segítséget. :)

Kedves utolsó előtti, teljesen igazad van rossz kategóriát választottam, mert nem tudtam melyikbe kellene.

2020. jún. 12. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!