Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek a barátnőm apjának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek a barátnőm apjának?

Figyelt kérdés

Nem akarom túlragozni, tehát próbálom minél tömörebben leírni a szitut.

Tehát amikor barátnőmnék vagyok és beszélek vele akkor nem csinálja, viszont ha elmegyek mellette vagy gondolom azt hiszi ne látom akkor meg szokott nézni, általában a mellen. Viszont tényleg nem nagy szám, tehát szerintem csak van valami oka ennek... vagy nem tudom. 40 lehet kb szerintem.

Amikor hidegebb volt akkor is ezt csinálta, de akkor mindig ilyen sokat takaró cuccban voltam: [link] (felsőt kell csak nézni)


2020. jún. 12. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De az egy más kérdés, hogy lépne e. Oda már több kell.
2020. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Tetszel neki, de nem akarja hogy lebukjon, én is megnéznélek, de mást nem mernék, pedig lenne kedvem hozzá. 40F
2020. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiból van, szóval ne lepődj meg. Van hogy a helyzet diszkréciót követel tőlünk, nem lehet csak úgy vadember módjára stírölni. A felső pedig eléggé testhez simuló ahhoz hogy kirajzolódjon a melled.
2020. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Testhez simuló, de azért ez csak nem olyan feltűnő.
2020. jún. 12. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, de ettől a férfiak még meg szokták nézni a csinos fiatal nőket (akkor is ha nem akarnak a nézésen túllépni a "gyakorlatba").
2020. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen titkon tetszel neki es ezert csak ovatosan megnéz és fantáziál rólad !
2020. jún. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És te akarsz vmit tőle? Kettesben lennél-e vele?
2020. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!