Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyet értékeli egy lány? 19/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyet értékeli egy lány? 19/F

Figyelt kérdés

Pár hónapja történt a dolog hogy igazából visszautasított az egyik lány ismerősöm akivel jóban voltam.


Igazából az egész úgy történt hogy elkezdtünk nagyon jóba lenni, én pedig egy idő után félre értettem a közeledését, és azt hittem akar tőlem valamit, és én is akartam ezért, emellett egy időben elég rossz lelki állapotban is volt ezért próbáltam neki ahogy tudtam, segíteni.


Akkor szakított frissen az exével, ezért is volt abban az állapotban.


De aztán kb egy hét után újra összejöttek, és szerintem akkor vette észre hogy én többet akartam, mert kicsit nyilvánvalóbbá tettem, és akkor mondta el h felre ertettem a dolgokat.


De az egész visszautasítást normálisan és méltósággal viseltem, nem hisztiztem be és nem flegmáztam, megértettem teljesen. (Mert ugy hallottam a legtobb csavo hisztizni es flegmazni szokott ilyen esetekben, foleg ha a csavot szoba hozza.)


Es aztán ugyanúgy jóban maradtunk, megosztotta velem az örömét is, és ha beszélt a barátjáról, nem zavart egyáltalán és nem voltam az a flegma vele sosem, együtt örültem vele.


Illetve azota teljesen elengedtem ot, es nem is kozeledtem mar ugy hozza.


Az egesz dolog nem ronditott bele a baratsagunkba, és emellett valamiért tiszteletet érzek felém a részéről a visszautasítás óta.


Valamiért úgy érzem mintha tisztelne azért mert ilyen normálisan reagáltam le ezt a dolgot.


Lányok, ti az ilyet értékelnétek?


Csak csupan kivancsi vagyok ra, nemreg gondolkoztam ezen. Es nem bantam meg hogy ezt a lehetoseget valasztottam a hisztizes helyett.


2020. jún. 13. 21:59
 1/2 Lachesys ***** válasza:
persze ez tök jó, meg hogy nem "jajj friendzoneolt" érzés van benned hanem egy normális emberi lény vagy. igen ezt szeretjük :D
2020. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetlen fiú barátom maradt az évek során, mert a többiek nem tudtak mit kezdeni azzal, hogy nem érdekelnek mint férfi. Őt tisztelem azért, mert el tud vonatkoztatni a pnától és mint embert tud kezelni. Értékes ember az életemben. Szomorú, hogy a többség erre képtelen.
2020. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!