Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Miért nem tanultok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért nem tanultok meg viselkedni és választotok lúzer férfiakat az alfák helyett?

Figyelt kérdés

A statisztikákból kiderül, hogy a nők azért hagyják el leggyakrabban a férfiakat, mert az alfák megcsalják őket. A lúzerek nem kellenek senkinek, tehát ők ha akarnák se tudnák megcsalni őket. Érdemes lenne inkább a lúzereket választani. A férfiak pedig azért hagyják el általában a nőket, mert a nők nem tudnak viselkedni.

Tessék itt vannak a statisztikák:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..



2020. jún. 14. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

26N

Fura nekem nem egy vesztes utolsó a párom mégis hűséges velem szemben és mindent képes megvitatni/ megbeszélni/ elmondani nekem. Meg miért akarnék összejönni valakivel aki azért van velem mert egyébként nincs lehetősége másnál.

2020. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Az én barátom se nem alfa, se nem lúzer. Akkor most mégis mi van? Az is lehet, hogy beletartozik valamelyikbe, csak én nem használok ilyen röhejes jelzőket.

Viselkedésem pedig nincs mit javítani, pláne nem olyan férfiaknak, akik semmit se tudnak rólam és nem ismernek. Tudod, a legtöbb nőt és férfit már a szüleik megtanítják erre.

Egyébként a linkelt kérdések messze nem statisztikák, ne degradáld le azok munkáját, akik tényleg ezzel foglalkoznak.

22/L

2020. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Én egy olyan emberrel voltam együtt, aki épp nem dolgozott, túlsúlyos volt, nem volt kifejezetten szép, de nagyon letudott venni a lábamról a humoraval. Szóval a te ertelmezesedben biztos luzernek számítana. Tehát engem egy luzer csalt meg. Szóval gondold át újra a kérdésedet.
2020. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Ez aztán a statisztika, hülyegyerek!

Olyan agyhalott, mint te, pedig soha nem kéne.

2020. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A neten található összes ilyen jellegű statisztika annyit ér mint ez.
2020. jún. 14. 12:01
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem véletlenül vagy vesztes az életben! Az ilyen ne is jusson nőhöz soha!
2020. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Lúzer pasik legnagyobb értéke hogy nem csalnak meg? Lol. Ez nekem kvára kevés egy kapcsolathoz.
2020. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, te lúzer vagy? Vagy csak szimplán idióta?
2020. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem a lúzerek csaltak meg, az alfák nem!!!
2020. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Lúzer szememben az, aki életképtelen , nem tudja, melyik végén fogja meg a csavarhúzót, parázik, pótanyut keres bennem, túlfélt, nem törődik a külsejével se a belső értékeivel. Mindenért másokat okol, ahelyett hogy megoldást keresne a problémáira. Nos, ezek olyan hibák, hogy inkább egyedül lennék, mint egy töketlen mellett, aki tuti nem csalna meg. Inkább olyan párom van, akiről tudom, azonosak a céljaink, az értékrendünk, szeretjük egymást, társak vagyunk, szeretők és barátok egyben.
2020. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!