Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van annak jelentősége, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak jelentősége, hogy a fiú megjegyzi, amikről beszélgettünk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel ritkán találkozunk, de ilyenkor mindig visszautal előző beszélgetésekre. Vagyis emlékszik rá, amiket mondtam neki. Van, hogy több hónap távlatából is.

Pl. ha mondom, hogy vettem múltkor egy “bulis” felsőt, akkor ha 1 hónap múlva találkozunk, megkérdezi, hogy “miért nem a bulis felső van rajtad?”. Ez nem történt meg, csak érzékeltetni akartam, mire kell gondolni.

Létezik, hogy csak ennyire jó legyen az memóriája (ha akár 1 évvel korábbi témáról is képes emlékezni)?


2020. jún. 15. 09:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Ez nagy pozitívum, azt jelenti,hogy odafigyel Rád!

Értékelendő!!

A többség csak kérdez, sőt, van aki még csak nem is érdeklődő, de a válaszra már nem kíváncsi.

2020. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy vettem észre, hogy nem csak kérdez, figyel is.

De ki tudja, talán mindenkivel ilyen....

2020. jún. 15. 09:49
 3/20 anonim ***** válasza:
27%

És ezzel mi a bajod?Igen, vélhetőleg mindenkivel ilyen: baráttal, családtaggal, munkatárssal..

Ne túlozd el és ne legyél féltékeny emiatt. Ez egy tualjdonság, ami igazán pozitív.

2020. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3: ?

Neked mi bajod? Ki beszélt itt féltékenységről, vagy bármiféle negatív töltetről? Jesszus, még egy ilyen kérdést is ki tudja forgatni az, aki frusztrált.

2020. jún. 15. 09:54
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Lehet hogy többet is el tudna képzelni veled egy beszélgetésnél.
2020. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%

"De ki tudja, talán mindenkivel ilyen...." Ugyan, miről beszélsz kérdező?


Vajon miért említenéd ilyen módon azt,hogy mindenkivel ilyen lehet ha nem azért, mert Te azt szeretnéd ha csak Veled lenne ilyen?


Számomra furcsa,hogy valaki egy ilyen tulajdonságon problémázik.


Aki figyelmes, mindenkivel az. Kevés ember van aki szelektál a figyelmével.


Ha fordított helyzet lenne megérteném az aggodalmad, nem figyel...nem így?

2020. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Az mindenképpen pozitív, hogy így odafigyel rád, de nem tudhatod, hogy nem mindenki mással is ilyen-e. Ezt csak a saját példámból kiindulva mondom, mert ilyen téren nekem is jó a memóriám és apróságokra is emlékszem hónapok, évek távlatából is, meg is szoktak lepődni rajta. Szóval nem biztos, hogy van bármi komolyabb jelentősége, persze nem is kizárt.
2020. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6: Senki nem problémázott rajta.
2020. jún. 15. 10:14
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
Akkor mi a kérdés?
2020. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Hogyha régebbi dolgokra is így emlékszik akkor odafigyel rád és érdekli amit mondasz. Én barátnőmre (3) meg haveromra szoktam így odafigyelni. Meg ha van barátom nyilván rá.
2020. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!