Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ha megkérem titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ha megkérem titeket a párotok, hogy megmutatnátok-e neki, hogy kikkel beszélgettek Messengeren, Skype-on, akkor megmutatnátok neki?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 12:08
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ha nem mutatom meg,az gyanús?
2019. dec. 30. 12:09
 2/29 anonim ***** válasza:
21%
Alapból meg mutatjunk egymásnak elvégre párkapcsolatban vagyunk azaz! A személyes dolgaink közösek már!!! És igen az elég gyanús amugy... de nem ezért kell megmutatni hanem azert mert mar egymás magán életének a részesei vagytok
2019. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
58%
Miért ne mutatnám meg?
2019. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%
Meg!
2019. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%

Nincs semmi okom titkolózni, viszont nem tűröm az ilyen szintű kontrollt. Ha ennyire bizalmatlan velem, mi értelme az egésznek. Nem mutatnám meg, és ha ilyet kérne, elgondolkodnék a kapcsolaton.

N

2019. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%
Meg
2019. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
55%
Odadobnám neki a telefonom. Benne van az ujjlenyomata, bármikor megnézhette eddig is. Nekem tiszta a lelkiismeretem és fontos számomra a bizalma és a nyugalma. Legfeljebb talál valami hatalmas marhaságot, de aggodalomra okot adó dolgokat nem. Én meg tudom érteni, hogy vannak olyan helyzetek, amikben egyszerűen ez a lépés a megnyugtató, ezért nem is haragszom érte egyáltalán. :) Fordítva ugyanígy van, sőt, mellette tapasztaltam meg először, hogy így is hozzá lehet állni a dologhoz, azóta el sem tudok képzelni mást.
2019. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
56%
Simán megmutanám, nem szoktam idegen nőkkel flörtölni, nem szoktam a barátnőmet kibeszélni a haverokkal, szóval nyugodtan belenézhet.
2019. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
44%
#7 ugyanígy gondolom.
2019. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
42%

Fel tudja oldani a telefonom, bármikor megnézheti. Előtte nyomkodom, úgy is látja kikkel beszélek. Úgy alapvetően szerintem ha valaki ennyire rejtegeti a telefonját akkor ott vannak titkolni valók és elég ok a bizalmatlanságra.

Viszont ha annyira nem bízna bennem, hogy követelőzne, hogy mutassam meg kivel beszélek én sem mutatnám meg. Azért láthat bele mindenembe mert maximálisan megvan a bizalom. Hogyha nem bízna bennem nem így állnék hozzá. Soha nem adtam neki okot arra, hogy ne bízzon bennem, elég rosszul esne ha még ennek ellenére is azon kattogna, hogy kivel beszélek.

2019. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!