Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van annak jelentősége, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak jelentősége, hogy a fiú megjegyzi, amikről beszélgettünk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel ritkán találkozunk, de ilyenkor mindig visszautal előző beszélgetésekre. Vagyis emlékszik rá, amiket mondtam neki. Van, hogy több hónap távlatából is.

Pl. ha mondom, hogy vettem múltkor egy “bulis” felsőt, akkor ha 1 hónap múlva találkozunk, megkérdezi, hogy “miért nem a bulis felső van rajtad?”. Ez nem történt meg, csak érzékeltetni akartam, mire kell gondolni.

Létezik, hogy csak ennyire jó legyen az memóriája (ha akár 1 évvel korábbi témáról is képes emlékezni)?


2020. jún. 15. 09:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
Van jelentősége, odafigyel rád. :)
2020. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%

"Aki figyelmes, mindenkivel az. Kevés ember van aki szelektál a figyelmével."


Ööö nem egészen. Mindenki jobban odafigyel arra, aki valamiért érdekli.

2020. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szenilis. Odafigyel. Lehet, mindenkivel ilyen és tudatosan alkalmazza ezt a trükköt.
2020. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy tényleg érdekli őt, hogy mit mondasz, mi van veled, de az is lehet, hogy csak könnyen megjegyez dolgokat. Én azt mondom, hogy a legtöbb ember letojja annak a mondókáját, aki nem igazán érdekli őt, én is olyan vagyok, hogy akinek a szövege nem érdekel, az mondhat nekem akármit, az egyik fülemen be, a másikon ki, nem hogy még hónapok múlva is emlékezzek arra, mit mondott. És szerintem főleg a mai rohanó világban annyi inger éri az embereket, annyi problémájuk van, hogy valószínűleg nem fognak mindenkiről minden apróságot megjegyezni.
2020. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a munkám is olyan,hogy kommunikálnom kell, kérdezek-válaszolnak, visszamenőlegesen is meg kell jegyeznem mit mondanak, ügyfelekkel foglalkozom.

Eleve kialakult bennem az,hogy odafigyelek arra amit a másik mond/válaszol. Persze van amit nem tartok észben, de nagyrészt igen.


Több ismerősömnél tapasztalom,hogy amikor beszélek Hozzá már azon jár a gondolata,hogy mit mondjon, ezért sok minden nem ragad meg Benne abból amit elmondok.

2020. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bennem azért is merült fel a kérdés, mert én ilyen szinten csak ennek a srácnak a mondandóját jegyzem meg, mivel nagyon tetszik és sokszor visszajátszom a beszélgetéseinket. Másokkal folytatott párbeszédek ritkán ragadnak meg bennem és csak egy darabig, pedig figyelek rájuk, csak annyira nem érdekel, így hamar elfelejtem.

2020. jún. 15. 12:17
 17/20 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem próbálj hozzá közeledni, flörtölni vele, esetleg azt is mondhatod neki, hogy tudsz egy jó programot, csak sajnos nincs kísérőd, és neki lenne-e kedve elmenni veled.
2020. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, pont ez az, hogy nem vagyunk egyformák. Én olyan emberekkel kapcsolatban is hosszú ideig emlékszem apró-cseprő dolgokra, akik tök semlegesek számomra, aki pedig kicsit is szimpatikus (ez ugye még mindig egy elég tág kör), arra jobban odafigyelek, szinte minden hülyeségre emlékszem. Pedig amúgy más téren nincs kiemelkedő memóriám, de beszélgetések során könnyen megragadnak a részletek. Lehet, hogy egyszerűen ez a srác is ilyen. Ettől még lehet, hogy tetszel neki, meg az is lehet, hogy jobban odafigyel rád, ki tudja. Ha neked tetszik, közeledj felé, aztán majd meglátod.
2020. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy jó tulajdonság, de azon kívül, hogy jó memóriára vall, mást belegondolni nem feltétlen kell.
2020. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, általában n is odafigyelek arra, hogy kivel mit beszéltünk és emlékszem rá. Főleg, ha nem sűrűn találkozunk. Nem jelent semmit, csak azt, hogy normális.
2020. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!