Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyértelmű, hogy Viszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelmű, hogy Viszok Fruzsi a magyar nőidáll. Mi lesz azokkal a pasikkal, akiknek nem jut olyasmi csaj, aki olyan külsőre és belsőre, mint ő?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 15:13
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
96%
Azért mert főállású youtuber és reklámok arca es szponzorok a munkaadói, azért látod a krémmánián. De a youtuberkedésel való pénzkeresésről is beszél a videóiban.
2020. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
55%
Viszkok Fruzsi nem kimondottan beauty youtuber ha megnézitek a videóit több topiccal is foglalkozik és gyakran Csecse Attilával ökörködnek. Pl. A hete mikor Attila öltözteti vagy egy nap mikor napot cseréltek és lakast vagy mikor random egyedul ruhat vettek egymasnak vagy bekotott szemmel ruhat venni es stb.
2020. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
44%
#20 annyira nem érdekel hogy rákeressek. Te tettél fel kérdést, neked kell elmondanod . Ha lusta vagy hozzá, ne tegyél fel úgy kérdést ismeretlen senkikről, mintha tudnunk kéne hogy kik azok.
2020. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
58%
23-as a kérdezo olyanoktol varta a valszt akik lattak a vlogjait Viszkok Fruzsinak, ha nem tudod neked meg nem kell valaszolni plane hogy kérdezed ki o de mikor belinkelnek neked egy valaszt bunkon flegman odaveted, hogy nem nezed meg, provokalod direkt a vitat.
2020. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

valaszt javitva


24-es vagyok

2020. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
46%
#24 egészen pontosan hol írta, hogy olyanoktól várt válszt akik látták a vlogjait? Csak mert nekem úgy tűnik hogy azt írta, hogy Viszkok Fruzsi a magyar nőideál, tehát mindenki ismeri. És egészen pontosan hol is lett belinkelve a válasz? Mert nem nagyon látom. Biztos túl messze állok.
2020. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
30%
#24 egyébként te a kérdező vagy másik profilról, vagy csak egy másik troll?
2020. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
60%

Persze, hogy lehet válaszolni.

Belinkelsz egy csajt, hogy szerinted ő a magyar nőideál, mi meg elmondjuk, hogy egyetértünk-e vagy nem.

Ebből a szempontból mindegy a neve, de mivel sokan, férfiak, felnőttek nem ismerik kellene látni, hogy ki az.

Mert így csak reklámozol valami netcelebet.

2020. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező írta a válaszában ha nem tudod ne is írj oda olvasd visszább. Egyébként nem én vagyok a kérdező. A kérdező a kérdező én meg nem vagyok kamu profil hanem a kerdezotol független egyéni individum vagyis valós szemely egy profillal. Ez nem a kulfoldi levelezo oldal ahol boldog boldogtalan undorito kamu profilokkal jatszmazik. Hidd el én is utálom az ilyet.
2020. jún. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

"Persze, hogy lehet válaszolni"


Nem, nem lehet. Ugyanis abból, ahogy hivatkoztam rá, nyilvánvaló volt, hogy azokhoz szól a kérdés, akik tudják hogy, ki ő.


Aki nem tudja, az nézzen utána, aztán kommenteljen. Ha meg nem képes erre, akkor ne írjon ide.

2020. jún. 15. 23:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!