Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyértelmű, hogy Viszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelmű, hogy Viszok Fruzsi a magyar nőidáll. Mi lesz azokkal a pasikkal, akiknek nem jut olyasmi csaj, aki olyan külsőre és belsőre, mint ő?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 15:13
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Ja és a diplomás hétköznapi nőt, jó értelemben értettem, csak gyorsan javítom nehogy félreértsétek.
2020. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
68%

Nem rossz nő, de azert az idealtol nagyon messze van, ha ugy ertjuk az idealt, hogy olyan jó nő hogy szinte barki ellen megnyerne egy egy v egy parharcot, ha a pasik szavaznanak melyiket vinnek elobb agyba.



Tudom, sokan nem szeretik Palvin Barbit, de o ra szazszor jobban illik az ideal kifejezes mint Fruzsira.

2020. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Jézusom mennyit beszéltetek erről a pin@rol 🤭nem ér annyit az egész lány(egyik YouTuber se mondjuk)

Bár farkas Timi sokkal visszataszítóbb ember szerintem, plusz egyenesen ronda! Illetve a k.Polly se szép azzal a kocka fejével.

2020. jún. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Én általánosságban beszéltem a youtuberekről, hogy vannak értelmes youtuberek, ők is ugyanolyan emberek, és én nem az alapján nézem a youtuber műsorokat, ami alapján ti. Én azt nézem, hogy milyen a content, milyen a videó felépítése és mit tanít rejtetten. Ilyen értelemben ez a youtuber is jó dolgokat is tanít.
2020. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!