Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyértelmű, hogy Viszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelmű, hogy Viszok Fruzsi a magyar nőidáll. Mi lesz azokkal a pasikkal, akiknek nem jut olyasmi csaj, aki olyan külsőre és belsőre, mint ő?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 15:13
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
69%

Úgy hivatkoztál rá, mint a magyar női ideál, tehát megszólítottál 10 millió embert, köztük engem is, mert magyar vagyok.

Most meg azt mondod nem szólhatok, mert nem keresek rá valami reklámarcra?

Ha pedig nem veszem meg a szemránc, vagy a gulyáskrémet amit az ideális kisasszony reklámoz nem is vagyok magyar és főleg nem megszólított...

2020. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
26%
32-es fejezd már be a provokációt légyszi A kérdező kérdezett és te provokálod egy szóért amit nyilván azért írt mert van bőven követője a lánynak. Hogy mi lest a több ezer szerelmes pasival? Majd kigyógyulnak belőle ez is kb olyan mikor plátóilag érez hires azinészek iránt az emberek nagy többsége tinédzser korban.
2020. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
34%
Fáradt vagyok es fajnak az ujjaim es emiatt a pici klaviaturan idonkent melle gepelek. EQ-ra lenne inkabb szukseg. Jocakát!
2020. jún. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
50%
Ja es nem vagyok rajongoja csak szoktam nezni mert szokott jo dolgokat mondani illetve terveztem hogy tobb ilyen youtubert fogok nezni a szakmam miatt amit most tanulok. Na de most abbahagyom mert az ujjaim mar nagyon fajnak.
2020. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
23%
#42 Ok, lehet hogy neked van igazad, játszunk a te szabályaid szerint. Rákerestem Viszok Fruzsinára, de sem a google, sem a youtube nem talált ilyen nevű személyt. Hát akkor most mi van?
2020. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
#45 Oda is beírtam, ne félj. Ha ennyire nem hiszed, írd be te. Ha sikerül, linkeld be ide légyszives!
2020. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Nekem egybol dobja elso helyen valamit nagyon elirsz amugy a kerdezo linkjere kellene klikkelned. 🤦
2020. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
51%

Mert valamiért mobilon nem hagyja a linkelést. De tudod mit most már csak azért se linkelem, nehogy Fruzsinak legyen egy zaklatója, mert te itt már minket zaklatsz a viselkedéseddel. Gondolom Pam kutyáékat ismered, nos őket is ismeri Fruzsi, és van egy jótékonykodó videójuk Paméknak, ahol ő is jótékonykodott, és segített, hogy legyen kajájuk az utcán élő embereknek, akik szállón élnek.


Keress már más értelmesebb elfoglaltságot, biztos van otthon mit csinálnod.

2020. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy minden youtuberre jellemző, hogy van akik azért követik mert rajonganak érte, van akik szerelmesek, de nem ez ami a többséget jelenti, van akik azért követik, mert motiváló, van akik azért követik, mert tanulnak tőle, van akik azért követik, mert mint ember jó dolgokat mond, van akik a követői reakciói miatt követik, ők a szociológusok, pszihológusok, és vannak akik betegen fekve keresnek valami olyan műsort, ami segíti őket gyógyulni, mert így nem unatkoznak, miközben fekszenek, van akinek pl. nincs étvágya a betegsége miatt, és néz olyan youtuber-t aki különböző nemzetek kajáit ízlelgeti, nekem is volt ilyen időszakom,a külföldről küldött különböző nemzetek édességeit ízlelték és tényleg hatott mert utána tudtam kajázni is, mert olyan lelkesen és jóízűen vagy olyan szenvedélyesen fujjoltak a jó kajára, hogy kamillázva én is mentem kajázni, hogy basszus pedig tök finom, akkor inkább adták volna nekem :D, vagy vannak akik csak szimplán szörföznek a youtube-on és unalmukban úgy határoznak, hogy megnézik az összes videót. Az, hogy a kommentekben nagy többség fiatalabb az még nem jelenti azt, hogy csak a tinik nézik, de a rajongó tábor fogalma is már nem ugyanaz, mint régen, az intelligensebb youtuberek nagy többsége nem azért készít videót, hogy rajongjanak érte, hanem valamilyen tudast kozvetitenek észrevehetetlen modon.


Ezt csak Fruzsi tudná megmondani, hogy nőideálként van-e elkönyvelve a magyar köztudatban, fél milliós nézettsége nincs, de mint ember értékes dolgokat közvetít sokszor, nem láttam minden videóit, de be van írva a naptáramba a többiekkel együtt akiket én könyvjelzőztem, mert több ismeret anyagot közvetítenek, amik a mindennapi életben segítenek és örömet okoznak, és azért a content amit közvetít abból valamennyire lehet közvetíteni milyen ember valójában, pl. a barátainak szereti osztogatni a nem használt cuccait, mivel tudatos vevő, ez is lejön a videóiból, igyekszik a minimalizmust is képviselni, de van mikor ő is elcsábul egy-egy jó terméket látva, de nem pláza cica nő, hanem egy diplomás jófej hétköznapi nő, de szerintem ő sem akarja hogy nyáladzó rajongók kövessék mint zombik a szereplőt :). Szimplán egy hétköznapi nő aki a hétköznapi életet próbálja könnyebbé tenni azoknak akiknek bizonyos dolgokról nincs ismerete, vagy szimplán van ismerete, de pl. nem tudja mi annak az eszköznek a neve, pl. tervező naplónál, írtam, én több szakszót tanultam nála, így tudtam is eszközöket venni magamnak, de nem csak nála tanultam,addig kerestem míg nem találtam annak az eszköznek a nevét. Tudni kell jól keresni. hehe A youtube is lehet egyfajta vizuális gugli. Én nőként csak azt tudom mondani, hogy én speciel egy youtubernél azt nézem, hogy milyen a content, a videó felépítése, és mennyi mindent lehet jó értelemben tanulni tőle. Van olyan youtuber, akit elvből nem is nézek, mert szerintem hányinger amit művel. Ebből is látszik, hogy mindenkinek különböző a youtuber néző szokasa, motivácioja.

2020. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
* valamennyire lehet következtetni javítva
2020. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!