Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért dühösek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért dühösek azokra a lányokra, akik sok férfival feküdtek le?

Figyelt kérdés
Ha nem csalt meg senkit, akkor kinek ártott? Akik gyűlölködnek, r.bancoznak, azoknak személy szerint miért fáj ez?

2020. jún. 16. 12:29
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vetem rá magam bárkire, mert nem olyan vagyok, én magyarázatot adtam a kérdésedre. Egy lányba voltam szerelmes aki ilyen jokislany, soha nem láttam olyan szép nőt még mint ő, bárkivel lehetne és nincs, mert ő nem riiibí és ez marhára vonzó, hogyha valakit nehéz megkapni, teszem hozzá ő is ilyen macsó rossz fiúba volt szerelmes és én értem miért.


Nehogy már itt kituntessek a riib@ncokat is, szégyen ez az oldal, hogy mindenben a férfiakba rúgnak bele csak. Igen lehet nem fair, de ha egy férfi szerelemre vágyik, komoly kapcsolatra és alkalmikar elutasitva szűz azt mennyibe nézik fordított felállásban? Egy ny__morék g_eciinek elarulom, szoval a férfiakat is éri hátrány, ők is belevannak kényszerítve társadalmi elvarasokba, de ez senkit sem érdekel, sőt, de a nők mindenben megvannak értve, és felül vannak biralva, egy vicc az egész.

2020. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
0%
A nők kötődése érzékenyebb mint a férfiaké. Minél több férfival fekszik le valaki, annál kevésbé képes kötődni.
2020. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Egyetlen dologban értek egyet: a szűz, vagy keveset szexelő férfiakat lenézni éppúgy nem helyes. Az, hogy neked szűzlányok a fétised, nem releváns. Ahogy te sem érdemelsz kitüntetést azért, mert szórakozol a nőkkel, aztán elvárod, hogy olyat kapj, akinek nincs semmi folt a múltján.
2020. jún. 16. 16:02
 34/50 A kérdező kommentje:
#32 Ha ez igaz lenne, egy férfiban sem lehetne megbízni. Szerencsére nem az.
2020. jún. 16. 16:03
 35/50 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szorakozok pont ez az kérdező és azért is tartom magam kevesebbnek, mert én magamat is kevesebbnek tartom, nem csak a te fajtadat a másik nemből. Én viszont értem hogy miért vagyok kevesebb, te nem érted...

A másik tapasztalat, az ilyen könnyűvérűek csajok kapcsolatban sem adják fel nagyrészt, szeretnék akkor is fiúkkal cicazni és én nem bírnám elviselni. De eleve egy jó lánynál aki nem feltétlen szűz (nem ez a fetisem) sokkal mélyebb kapcsolatot lehet szerintem kialakitani, lévén több jutt az ismerkedős, udvarlos szakaszra, ha téged választ akkor tényleg téged, mert tudod hogy lehetett volna más, nincs azon idegeskedés, hogy mikor kezd el megint új szeretőt keresni, mikor kezd el fiuzni. Ami szívás velük, hogy nagyon hosszadalmas, kemény meló de megeri, mert utánna ezek a lányok hosszútavra terveznek, jobban kötődnek, mint akiknek a fiúk játékszerek.

2020. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

"A másik tapasztalat, az ilyen könnyűvérűek csajok kapcsolatban sem adják fel nagyrészt, szeretnék akkor is fiúkkal cicazni és én nem bírnám elviselni. De eleve egy jó lánynál aki nem feltétlen szűz (nem ez a fetisem) sokkal mélyebb kapcsolatot lehet szerintem kialakitani, lévén több jutt az ismerkedős, udvarlos szakaszra, ha téged választ akkor tényleg téged, mert tudod hogy lehetett volna más, nincs azon idegeskedés, hogy mikor kezd el megint új szeretőt keresni, mikor kezd el fiuzni. Ami szívás velük, hogy nagyon hosszadalmas, kemény meló de megeri, mert utánna ezek a lányok hosszútavra terveznek, jobban kötődnek, mint akiknek a fiúk játékszerek."

Te írtad korábban, hogy az ilyen nők arra jók, hogy szórakozz velük. :D Csak azt felejted el, hogy ha a "fajtám" annyira megvetendő, akkor ezzel magadat is minősíted. Egyébként meg ha felcseréled ebben a szerepeket, ugyanazt kapod. Egy férfinak miért lenne különleges egy nő, miután volt neki száz másik? Aki másokat játékszernek tekintett, az miért érdemes a bizalomra?

Megjegyzem abból, hogy sok kapcsolatom és partnerem volt nem következik az, hogy magamat jobbnak, őket pedig rosszabbnak tartanám. A szűklátókörűséget tartom rossznak, amikor valaki ennyire csak a saját szemszögéből akar mindenkit megítélni, amiben ő a jó.

"én magamat is kevesebbnek tartom"

Itt van a kutya elásva. Ennyi az egész, a többi már csak önigazolás.

2020. jún. 16. 16:24
 37/50 anonim ***** válasza:
34, miért gondolod, hogy nincs így? Miért lennék emiatt megbízhatatlanok a férfiak?
2020. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

Mert ezen az alapon a férfi a barátnőjéhez, vagy házastársához sem tud igazán kötődni. Hogy lehetne így megbízni benne?

És miért ne lenne kepes egy nő helyén kezelni a múltbeli kapcsolatait és partnereit?

2020. jún. 16. 16:39
 39/50 anonim ***** válasza:
De pont ezt írtam, hogy a nők kötődése érzékenyebb, a férfiakét annyira nem befolyásolja a szexuális partnerek száma. A nőket viszont igen. Ez nem a helyén kezelésről szól, hanem, hogy egyre kevésbé lesz képes a kötődésre. Nem csak annyiban különbözünk,hogy mi van a lábunk között, tök más hormonok, ösztönök irányítanak minket. Nem vagyunk ugyanolyanok.
2020. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

Honnan szedted ezt az információt?

Én személy szerint többnek tartom az embereket, mint a hormonjaik és ösztöneik bábjai, de kinek mi.

2020. jún. 16. 16:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!