Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért dühösek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért dühösek azokra a lányokra, akik sok férfival feküdtek le?

Figyelt kérdés
Ha nem csalt meg senkit, akkor kinek ártott? Akik gyűlölködnek, r.bancoznak, azoknak személy szerint miért fáj ez?

2020. jún. 16. 12:29
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
0%

Nem egy tanulmányt olvastam erről.


Ha te nem a hormonjaid és ösztöneid bábja vagy, akkor miért vannak szexpartnereid? :)


Meghatároznak a hormonjaid és az ösztöneid. Az más kérdés, hogy van tudatunk, de attól még az alap viselkedést és párválasztást is az ösztöneink és hormonjaink irányítják. Nem attól vagyunk nők, hogy van mellünk..

2020. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Ha az lennék, én is csak begubózva várnék a házasságig félelemből, hogy a társadalom nehogy elítéljen. Gyanús, hogy az ilyen tanulmányokat férfiak készítették. :D
2020. jún. 16. 17:11
 43/50 anonim ***** válasza:
Nem, az rettegés lenne a társadalmi elvásároktól, annak semmi köze a hormonokhoz.
2020. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Egyébként hogy ne csak magammal példálózzak: személyesen ismerek olyan férfit, aki együtt maradt az első barátnőjével. Akkor ő nem számít férfinak, amiért kötődik, nem pedig a magvait szórja?
2020. jún. 16. 17:19
 45/50 anonim ***** válasza:
Ezt már szándékosan kiforgatod, mert ilyet sehol sem írtam, hogy kötelező egy férfinak sok nővel szexelnie. Azt sem, hogy egy nőnek kötelező szűznek lennie. Azt írtam, hogy a sok szexpartner a nők kötődésére károsabb hatással van, mint a férfiak kötődésére.
2020. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
De már csak logikailag sem helytálló, hiszen ha férfiak kötődésére kevésbé vam hatással, akkor édesmindegy, hány nővel voltak vagy nem voltak.
2020. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Ez esetben maga a vita sem megalapozott, hiszen így értelmét veszti a társadalmi elvárás, miszerint a férfinak minél több nővel kell lennie, a nőnek pedig minél kevesebb férfival.
2020. jún. 16. 17:52
 48/50 anonim ***** válasza:
46%
A társadalmi elvárás nem releváns, mert minden kornak más volt az elvárása függetlenül az emberi természettől, hormonokról, ösztönöktől.
2020. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Azért dühösek, mert ez szembe megy a társadalmi elvárással. Kicsit igazságtalannak tartom, hogy a férfiak kiélhetik a szexuális vágyukat, szexelhetnek sokat, ha nincsenek kapcsolatban, de egy nő nem élheti ki a vágyait. Hol itt az igazság? Ha egy nő azt mondja, hogy ő csak kapcsolatban akar szexelni, akkor sokan azt mondják, hogy prűd, frigid. Az aki azt írta, hogy a férfinál elfogadott, hogy sok alkalmija van, sok nővel fekszik le stb. azokat a nőket persze nem szidta, pedig velük feküdt le a férfi, ami "elfogadott". Ha nem lennének ilyen nők, akkor a férfiak sem tudnának alkalmiban, egyéjszakásban szexelni. És nagyon nincs jogunk elítélni senkit, pláne nem a szexuális partnerei miatt úgy, hogy nem is ismerjük őt.
2020. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavar.

Annál hizelgőbb magamnak, mert x palivel előttem nem akart valamiért együtt maradni, megvolt biztosan az oka. Ha ezek után meg velem marad sokáig, akkor az valszeg nekem-nekünk szól, mint pozitivum, neeem ?


Azok a pasik, akik ezt nem szeretik, nagyon bizonytalanok önmagukban legbelül, mint férfi. Az hogy kifelé ezt hogy kommunikálják, az egy dolog. Azért jobb a "tapasztalatlan" lány-nőő, mert az ezt kevésbé veszi észre.

A másik ok lehet a birtoklási vágy. AZok a nők, akiknek rengeteg pasijuk volt, azokat nem lehet csak úgy "birtokolni", azok menekülnek, ha ennek egy kicsi jele is van.

2020. jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!