Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, miképp reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, miképp reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Ma, illetve már korábban is észrevettem, hogy vannak nők pl. parkokban, lámpás gyalogos átkelőnél, vagy bárhol a varosban, akik úgy meg-megnéznek. Szerintem átlagos a kinézetem, viszont magas vagyok. Bringával közlekedem az esetek 90%-ban, s napszemüveget viselek, mert érzékeny a Napfényre, menetszélre a szemem.


Mit szólnátok arra hölgyek, ha odamennék, mosolyognék és megkérdezném tőletek, hogy esetleg ismertek-e valahonnan, mert észrevettem, hogy többször megnéztetek?


Nagyon érdekel, hogy mit láthatnak rajtam. Ma konkrétan egy park játszóterének egyik padján pihentem tekerés közben és ott nézett nagyokat rám egy kisgyerekes anya, aki igen kívánatos volt. Délelőtt pedig egy lámpás gyalogos átkelőnél egy 45 körüli nő nézett meg látványosan, mellette kamasz fia volt. Kort is.


2020. jún. 17. 23:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor miképpen ismerjek meg bárkit, ha ennyiben kimerül az egész? Évek óta nem volt senkim, azért ez így nem olyan egyszerű ám.
2020. jún. 18. 10:40
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne olyan nőt akarj felszedni aki véletlen rád pillantott, van rengeteg sportoló-bringás csajszi is, azoknál több esélyed lenne.
2020. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha jóképű lennél nem csak néznének, és az itteni kamu kifogások se merülnének fel.
2020. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, először is kiba...idegesítő ez a modoros stílusod. Hölgyek, meg lámpás gyalogos átkelőhely, meg ez az egész modoroskodás, el tudom képzelni ahogy élőben ilyen affektálva előadod.

Érdekesnek találom egyébként hogy kiszerelés nőket veszel csak észre, legalábbis róluk írsz csak. Kövér vagy, vagy kopasz, pocakos,vagy miért nem foglalkozol olyan nőkkel, akik a saját ligádban vannak,máshogy valaki írta is?

2020. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sosem vagyok modoros, csak próbáltam udvarias lenni, bocs, bhazmeg, ha ez manapság baj. Normál alkatom, van, kopasz sem vagyok, magas vagyok és rendszeresen sportolok. Mellélőttél. Teljesen átlagos nőkről van szó, gondolkodj, a 30 körüli nők, akik az én korosztályom, 99%-ban már foglaltak, házasok, vagy valaki után epekednek. Gyakorlatilag a 40 körüli nők is. Aki meg szabad, az ronda és/vagy defektes. Azt meg ne te döntsd el, hogy kik jönnek be nekem. Mindig is idősebb barátnőim voltak.
2020. jún. 19. 19:34
 16/16 A kérdező kommentje:
Még egyszer támadsz, bejelentelek a moderátor felé. Nem bírom a gonosz gecziket.
2020. jún. 19. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!