Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fontosabb? Egy nő, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb? Egy nő, vagy a karrier?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Ezt úgy kérdezed, mintha a férfiaknak választaniuk kéne.

Amúgy ezzel a szar hozzáállással inkább a karrier.

Ha úgy kérdezted volna, hogy a karrier fontosabb-e, vagy az egyik legmélyebb emberi kötelék és család, akkor persze a nő/szerelem.

2020. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Emberfüggő. Nekem általában a karrier. Egyszerűen annyira kevés nő van, akire tényleg alapozni lehet. Így többet ér a karrier, amihez jönnek a nők.

Eddig csak egy olyan nőt láttam, aki többet ért a karriernél.

2020. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen sajnos a nő esetében nem tudni mikor ver át.
2020. jún. 17. 23:55
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
A férjem annk engem választott. Nem hiszem, hogy megbánta, boldog velem és a gyerekeinkkel.
2020. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy vettem észre magamon, hogy sokkal jobban funkcionálok egy normális párkapcsolattal, mint egyedül.


Egyátalán nem húz vissza, nem tanulok kevesebbe (mérnöki szakon egyetemista vagyok) nem dolgozok kevesebbet.


Meg azzal hogy van barátnőm teljesen eltünt az életemből a nőknek való megfelelés és a folyamatos "vadászat".


A szigli élet az amit visszatartott. Rengeteg időt elpazaroltam tinderrel, folyamatosan új lányokkal találkozni, kb 50x átesni a kezdő beszélgetéseket, ami nem csak sok időt vesz el, de egy idő után már fárasztó és unalmas.


Szóval amennyi idő vesztek a párkapcsolattal bőven nyerek.


Ezért nem gondolom, hogy a karrier és párkapcsolat összeférhetetlen lenne, sőt nagyon jó amikor van melletted valaki aki támogat hisz benned, motivál stb...


Valaki akinek teljesen megtudsz nyílni. Persze arra ott vannak a barátok, de nagyon ritka az a barát akinek maximálisan mindent eltudsz mondani.


Az eddigi élettapasztalatomból azt szűröm le, hogy az mond tesz olyan állításokat hogya nők csak visszahúznak, vagy hogy választani kell kapcsolat és karrier között akik amúgy sem jók a nők terén és ezzel pátyolgatják a cipi lelküket, hogy nem az ő hibájuk hogy nincs barátnőjük, hanem szimplán túl sok időt fordítanak önfejlesztésre és munkára, ami szerintem nem igaz, csak egy jó mese, amitől jobban alszanak.

2020. jún. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha ki tudja alakítani, akkor mindkettő. A mai nők már igyekeznek kiépíteni a jövőjüket, hogy hasznosítsák a tudásukat.
2020. jún. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Karrier, mert ha jól csinálod, akkor meghálálja. A "nő" az nem, annak mindig több kell, de sosem lesz jó, s a végén viszi azt amit te a karrierrel összeraktál. Tehát a karrierrel csak nyerhetsz, rajtad múlik, a másikkal csak rábszol.
2020. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
A karrier. A nő átver, megcsal, elhagy. A karrier viszont csak rajtad múlik.
2020. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1# Nem választani kell, csak egy reláció jelet tenni a kettő közé.

Ilyetén módon számomra a karrier fontosabb, aminek baromi egyszerű oka van: nem várom el, hogy a nő tartson el. Szóval előbb a karrier, és ha az megvan, utána jöhet a nő

2020. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a karrier.

Az valóban biztosabb.

2020. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!