Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megharagudnátоk a lány helyébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudnátоk a lány helyében? Anyagilag meg vagyok szorulva, így most legalább 3-4 hétig nem szeretnék találkozni azzal a lánnyal, akivel komolyabban ismerkedek 2 hónapja. 26F

Figyelt kérdés

Sajnos váratlan komoly kiadásaim lettek most júniusban ami azt eredményezte, h szinte teljesen lenulláztam a számlámat így nekem most még egy üdítőre meghívás is gondot jelentene. Fizetést köv. hónap közepén fogok kapni. Addig bőven el tudom látni magam de ezen kívül szó szerint semmire nem költhetek és ezt jól meg tudom oldani úgy, h csak munkahely és a lakás között ingázok és sehova máshova nem megyek..

Nem akarom megsérteni a lányt mert semmi hátsó szándékom nincs, nem ismerkedek más lányokkal, de valahogy a tudtára akarom adni, h ne találkozzunk pár hétig mert nem szeretnék előtte kiszolgáltatottként mutatkozni.

Lányok ezt ti meg tudnátok érteni?



2020. jún. 20. 09:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön pár ezret, tartsd magadnál, és csak akkor költsd el ha be akar ülni valahova a hölgy. Legyen sétálós randi, és akkor nem kell költeni.
2020. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vb ölt hasonló helyzet, csak én voltam a nő, és csak 1 hónapja ismerkedtünk... Elmondta őszintén hogy mi történt, és ugyanúgy talalkozgattunk, max egy kicsit kevesebbszer. Meg mindig együtt vagyunk. De ha csak úgy eltűnt volna, vagy kifogásokat keresett volna hát azt nem turtem volna.
2020. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel 2 hónapja ismerkednék és szólna, hogy "bocsi, most 3-4 hétig ne találkozzunk" indoklás nélkül, akkor magamat ismerve tudomásul venném, hogy új nője van és soha többé nem állnék vele szóba.

Személy szerint sírba lehet tenni az olyan emberekkel, akik annyira nem bíznak bennem, hogy semmit nem hajlandóak megosztani velem az életükről. Volt ilyen párom, ha egyik nap lemészárolták volna az egész családját, akkor sem szólt volna véletlenül sem, hogy bármi baja van, csak duzzogott volna egyedül és ha megkérdeztem volna, hogy mi van, akkor az lett volna a válasza, hogy "semmi, miért?", aztán utána amiatt hisztizett volna, mert nem tettem fel neki további magánéletre vonatkozó kerdeseket. Többé nem vagyok hajlandó ilyen emberek miatt tönkremenni lelkileg, ha valaki nem bízik bennem (és ennek ellenére velem van, pedig előtte a lehetőség, hogy olyan párt találjon, akire rá mer támaszkodni), akkor intézze egyedül az ügyeit.

2020. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%

ŐSZINTÉN!


Minek és mire akarsz komoly kapcsolatot, ha ennyire csóró vagy? Tudod, együtt élés, közös jövő, baba, ezek nincsenek ingyen.

2020. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért tartalékolj majd ga tudsz -bántás nélkül. Most megkapod a fizut,nem tudom mennyit keresel,de nulláról indulva könnyen juthatsz ismét oda.Nem is kellenek nagyobb és váratlan kiadások ehhez ennyi idősen. Ismered a mondást: nincs olyan sok amit el ne lehetne költeni,és nincs az a kevés amiből ne lehetne félretenni...
2020. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi indokot nem mondanál engem biztosan megbántanál vele.

Ha azt mondanád hogy nem akarsz találkozni anyagi gondok miatt, azt megérteném viszont nagyon szomorú lennék, hogy azt gondolod csak azok a programok jók amikre költeni kell.

Szerintem a legjobb az lenne, hogy ugyan úgy (esetleg minimálisan kevesebbet) találkoznál vele, de tisztáznád, hogy olyan élethelyzetbe kerültél, hogy most nagyon vissza kell fognod a költségeket, nem lesz beülős randi. Hogy a konkrét szituációt vázolod-e vagy nem, az az egyéni döntésed én szívesen meghallgatnám, de ha nem akarod részletesen taglalni azt is tiszteletben tartanám.

Ha egy kicsit elengednéd a fantáziád és kitalálnál valami olyan randit amire nem kell költeni mégis jó program (de tényleg nem kell semmi extra, egy kellemes séta is elég) azt biztosan tudnám értékelni, és örülnék, hogy ilyen kitartóan viseled az adott helyzetet.

2020. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 hónapja voltunk együtt, amikor a barátom megszorult anyagilag. Egyetlen percig nem gondoltam ezt problémának. Csak VELE akartam lenni, akkor is, ha én fizettem a programokat. Csomagoltam otthon rántott húsos szendvicseket, meg szörpöt és meg volt oldva a kaja. Kávét, teát vihettek termoszban otthonról. Az én párom az elején kellemetlenül érezte magát a helyzet miatt, aztán túllendült rajta. Együtt voltunk és csak ez számított. Szerintem legyél őszinte a lánnyal. Ha egy ilyen miatt megszakad a kapcsolat, akkor annyit is ért.
2020. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%

Az őszintétlenséget kevesen díjazzák.

Én is voltam így, megmondtam, hogy még egy szál virágra se futja, (hogy a benzin tank is üres, azt már nem is kellett.)

Elhajtott a francba, annyira nem bánom ám!

2020. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!