Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit tennétek zsinórban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek zsinórban 500 elutasítás után?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 22:00
A kérdező szavazást indított:
Próbálkoznék az 501. férfinél
Nem próbálkoznék többet, majd próbálkoznak a férfiak, ha akarnak valamit.
23 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
500 elutasítás? Ez valami szalagmunka? Vagy hány év?
2020. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Én amúgyse próbálkozok, mert semmi értelme. Csak a fizetősök kezdeményeznek, ha akar valaki valamit, akkor adok esélyt a dolognak, miért ne tenném? De mivel úgyse akar tőlem senki semmit, ezért nem járatom le magam.
2020. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Soha nem jutnék el 500 elutasításig, mert nem vagyok olyan szánalmas, hogy minden létező férfinél bepróbálkozzak, mert mindegy nekem, csak valaki összejöjjön.

Ha valakire felfigyelek, akkor csak ő kell és nincs számomra A terv és B terv és ötszázadik terv. Úgyhogy sajnáltathatod magad, de neked sokkal jobb, mert számodra végső soron majdnem mindegy ki, csak legyen valaki, akibe bedughatod, én ennél százszor összetettebb vagyok és százszor reménytelenebb a szexuális életem.

2020. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Talán nem random minden nőhöz kéne odamenni valami szerencsétlen szöveggel.
2020. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem szoktam pasinal kezdemenyezni, de ha pl. nem talalnek mar reg magamnak part, akkor elgondolkoznek hogy mi nem ok bennem hogy nem jon ossze es azon valtoztatnek.
2020. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék, hogy miért van nekem annyi kibszott fölösleges szabadidőm, hogy tudtam próbálkozni eleve 500 embernél és nem volt jobb dolgom.
2020. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Elgondolkoznék mit is csinálhatok rosszul, ha 500 elutasítást kaptam. De neked már lassan mindegy hogy ki ha ennyire nem valogatsz, ez is lehet a hiba.
2020. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
A nők soha nem fognak ennyi elutasítást kapni. Szerintem a legtöbb nő még akkor is össze omlana, ha egy pasi vissza utasítaná őket. Mi férfiak meg hát ugye ez a lételemünk úgy mond.
2020. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elgondolkozni azon, hogy mib baxok el.
2020. jún. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
500 ember meg sosem jott be nekem.
2020. jún. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!